Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes a lent...

Lehetek-e terhes a lent leírtak alapján? Vagy csak már nagyon odafigyelek a jelekre ?!

Figyelt kérdés

Október 1. -jén múlt el a vérzésem, majd Október. 3.-án együtt voltunk párommal megszakításos módszerrel. Azóta fehér folyásom van ami nálam nem jellemző két mensi között. Szúrkáló érzést érzek a hasam aljába, illetve a hasam alján ahol kb a méhem helyezkedik el kidudorodást vettem észre.

Teszem hozzá ma reggel hányingerem lett a cigiről (mert sajnos cigizek ) . Enyhe hosszabb rövidebb ideig tartó fejfájással is küzdök azóta .

Tesztet még korainak tartom .

Szerintetek mi lehet a háttérben? Esetleg baba? Nagyon szeretnék már



2021. okt. 15. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

ha baba, és vannak tüneteid, a teszt is kimutatja már. a hcg hormon okozza a tüneteket ;)

10es erősségű teszttel (pl. facelle) már mutathat pozitivat a teszt.

2021. okt. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Akár terhes is lehetsz, de azért túlzottan ne éld bele magad, mert ha ennyire rápörögsz, akkor jobban fáj, ha véletlen nem jött össze.

És minden ítélkezés nélkül: szabadulj meg a cigitől. Ha tényleg nagyon szeretnéd a babát, akkor ennyit meg kell érjen mindkettőtök egészsége.

Igen, a 10-es teszt akár mutathat is lassan pozitívat.

Bár én amondó vagyok, hogy legjobb a nemvárt reggelén tesztelni. Sok felesleges aggodalmat megspórolhatsz. Persze nagyon nehéz kivárni, tudom. De sokkal biztosabb olyankor már az eredmény.

Szorítok!

2021. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha október 3-Án voltál együtt a pasiddal, milyen kitüremkedés lenne már a hasadon?! Te

Tényleg ennyire buta vagy?!

2021. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ráadásul megszakítással. Ne viccelj már 🤣🤦‍♀️ Akik nagyon akarnak már gyereket azok nem húzzák ki a lompost mielőtt elsülne. Max te akarsz itt gyereket a pasid nem.
2021. okt. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Jézus... Van egy kis zavar a fejedben. Ha 1-én jött meg, akkor kb. most van peteérésed. Ha 3-án menzesz közben dugtatok, akkor nem volt peteérésed, nem volt sejt, amit meg lehetett termékenyíteni (vannak kivételek, de nagyon csekély). Megszakítással pláne. Peteérésed kb. most van a napokban, vagy volt. Most kellett volna szexelni.

Okt. 28 körül a következő menzeszed körül lehetne pozitív a teszt, addig semmilyen tünetet nem érezhetsz. Az első tünet a pozitív teszt, hcg onnantól kezdve a termelődik, onnantól kezdve jönnek a terhes tünetek szép sorban.

Tehát menzesz alatti szex, ciklus, középidő, megtermékenyítes. Ezeket a fogalmakat sürgősen nézd át, a komplett tananyagról hiányoztál az iskolában. Na meg hát a megszakítás 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Bele kell élvezni a nőbe, ha gyereket akar valaki. Ezt sem tudtad? Nem kell neked még gyerek. Szörnyen buta lenne ő is, tőled semmit nem tudna tanulni.

2021. okt. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Jesszusom, én elmultam 13 hetes terhes és még csak most látható egy icipici "dudor" a hasamon... 🤷‍♀️🤷‍♀️
2021. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

1 múlt el nem akkor jött 5 ös.

Ha mondjuk 5-7 nap van meg akkor lehet bármi ha rövid a ciklusa.

2021. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Sziasztok.. lehet sok mindennel nincs tisztában a kérdezô,és lehet tapasztalatlan , DE azért van itt hogy ezt fel tegye és kapjon választ a kérdésre...

Miért kell mindjárt leoltani ??

Miért kell mindjárt bántani ?

Borzasztó!

2021. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!