Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma készült ez a terhességi...

Ma készült ez a terhességi teszt, de mivel rendszertelen a ciklusom, nem tudom pontosan, hogy a nem várt előtt vagyok 1 vagy 2 nappal , vagy a nem várt napján!? Mi a véleményetek a tesztről? Adhat némi reményt, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 16. 07:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen pozitív. Gratulálok!
2021. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
49%
Én nem innék előre a medve bőrére.
2021. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%

2! Miért kell ilyen negatívnak lenni? Csináltál valaha tesztet úgy, hogy akartál babát? Ennyi erővel a szülésig ne igyon a bőrére.

Ez pozitív és kész. És igen, mindig van 1% a csalódásra, de az az 1% akár szülés közben is megtörténhet.

Örülni kell és szeretni az első pillanattól.

2021. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
17%

Ez nem pozitív. Ami olyan nagyon piros az a tesztcsík, a halvány rész pedig sokszor ennyire látszik negatív esetben is.

Nem negatív vagyok, és nem bántani akarom a kérdezőt.

2021. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Csinálj 2 nap múlva is egyet,szerintem az lesz a biztos! Én örülnék a tiédnek is ha nem csak egy csíkos lenne mindig ..

Halk gratula,vigyázz magatokra!

2021. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Így képről szürkének tűnik az a csík. Ha élőben van színe, akkor pozitív, ha nincsen akkor negatív.
2021. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is teljesen pozitív, gondolom van színe csak a fotón nem jön át.

Az x epil teszt nekem is pont ilyen halvány volt aznap amikor meg kellett volna jönnie, a facelle már szépen mutatta.

Még sosem láttam neagtív x epilt amin ilyen erősen látszott volna a második csík..

2021. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ennél halványabb volt nemvárt napján ez a fajta, annyira, hogy ha rosszabb a fény nem is látom :) 6hetes vagyok, minden oké :)
2021. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%

Valakiknek úgy látom nagyon fáj, ha másnak pozitív a tesztje :D

Az x-epil gagyi, nekem még akkor is ilyen volt ugyan abból a vizeletből amikor a facellen egyforma volt a két csík. Vegyél facellet a rossmannban :)


És itt van az én nemvárt napi tesztem

[link]


Szívhangja is van ennek a full negatív tesztnek ;)

2021. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat vegyes véleményekkel is.

Második csík nem szürke, van egy kicsi halvány rózsaszín színe.

Nem is szeretnék előre inni a medve bőrére. Nem is azt vártam hogy mindenki azt írja, hogy ez biztosan pozitív. Csak kíváncsi voltam arra, Akinek esetleg volt hasonló tesztje hogy mi lett a végkifejlet.

Egyébként x epil tesztet használtam!

2021. okt. 16. 08:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!