Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos kérdés?Többi lent

Fontos kérdés?Többi lent

Figyelt kérdés

Akiket beoltottak sinopharm vakcinával nektek sikerült teherbe esnetek vagy ismerősöknek, barátoknak akikről tudtok?

Azt olvastam meddőséget okoz



2021. okt. 21. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen. 😊
2021. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Már miért okozna meddőséget????
2021. okt. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Már megint egy "azt hallottam"... Senki nem tudja előre megmondani, kinek hogy reagál a szervezete egy adott oltásra. Nekem ezt válaszolta a nőgyógyászom mikor rákérdeztem. És hogy a kismamái 90%-a oltott. A többit döntse el mindenki maga.
2021. okt. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze, teljesen igazad van utolsó válaszoló csak sajnos annyi helyen hallottam, olvastam erről, hogy most nagyon félek ettől mert szeretnék én is gyereket egyszer

2021. okt. 21. 08:32
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Olvass hiteles forrásból, nem ilyen Gődény féle marhaságokat
2021. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem Sino, de Janssen után sikerült, igen. :) Szintén azt mondta az orvosom, hogy a kismamái szinte 100%-ban oltva vannak. És ugye akinek még pocakban a baba, az jó eséllyel nem olyan sokkal előtte, vagy már közben kapott oltást.
2021. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
50%

Szerintem inkább egy mrn-es típusú vakcina veszélyesebb, mint a Sinopharm.

A Sinopharmban max van egy kis alumínium, ennyi, viszont a Pfizer oltás kapcsán pl. én sokat olvastam, hogy teljesen összezavarta a menstruációt, de voltak olyanok akiknél egyáltalán nem jött meg, vagy pont az ellenkezője.

Sztm a kínai nem okozhat ilyen gondot.

2021. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pfizert kaptam,semmit nem okozott.Ugyanúgy jött meg mint szokott és ugyanolyan volt mint mindig.
2021. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert kaptam és terhes vagyok, jól vagyok.
2021. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert kaptam július végén (a második adagot), pár napja teszteltem pozitívat. Remélem minden rendben lesz.
2021. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!