Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírná a tapasztalatait az,...

Leírná a tapasztalatait az, akinek az esedékes menstruáció után napokkal lett csak pozitív a tesztje?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem mensi után 9 nappal lett először annyira halvány a tesztem, hogy itt gykn el is hordtak mindennek vele 🙄😃


Valahogy úgy történt, hogy aktuális mensi előtt kB 1 héttel volt gondolom a pé, nem pedig a klasszik középidőben, igazából ez nem extra dolog, szerintem (legalábbis a környezetemben) elég gyakori volt.


Azóta a pici már nem olyan pici, 2 éves, a tesóval ugyanígy történt, bár ott 12 nap után lett pozi, az a tipikus telo vakuval keresős, 🤷‍♀️ szóval mensi előtt kB 2 nappal fogant. Hát van ilyen 😃

2021. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én teszteltem az esedékes menstruáció első napján, az negatív lett. El is könyveltem negatívnak, gondoltam később megjön.

4 nappal később teszteltem legközelebb, akkor már erős pozitívat. Lehet hamarabb is pozitív lett volna már, de feleslegesnek éreztem minden nap tesztelni .

2021. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 héttel később fogantak a gyerekeim ( kb akkor, amikor meg kellett volna jönnie papíron), ennyivel később lett a teszt is pozitív. Éljen a rendszertelen ciklus. 😄
2021. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Akinek csak és kizárólag mensi késés után lesz pozitív a tesztje napokkal, annak később volt ovuja és nem tudott róla, mert nem figyelte semmivel.


Ha tudja az ember az ovut, akkor kizárt, hogy terhesség esetén legalább a mensi napján ne legyen a kezében egy pozitív teszt.

2021. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!