Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. Évek óta...

5 napja késik. Évek óta szabályos, 28 napra megjövő ciklusom van. Tegnapi teszt negatív. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Évek óta minden hónapban 28 napra megjön. Vezetek hőgörbét, lehet, hogy késői peteérésem volt, és a teszt még nem mutatja a terhességet? Vagy csak simán később fog megjönni? Soha nincs ilyen csúszás. A hőm magasan van, nem volt esés, ami a menzesz érkezését szokta jelezni. A melleim fájnak, de más nincs. Csatolom a görbém.



[link]



2021. okt. 22. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia szerintem 11 én volt peteérés az ugye 11 napja.10 es tesztel teszteltél mert ha igen akkor Szerintem szimplán csúszik. Ha nem akkor még van esély a babára.
2021. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! X-epil tesztet használtam.
2021. okt. 22. 10:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Az 25 ös

Ha van lehetőséged próbálj reggel egy facelle v predictort.nekem azik 12 napon mindig mutatták

2021. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az x-epil szinte a leggagyibb teszt, sokszor még akkor is szinte negatív amikor egy facellről már leugranak a csíkok 1-2 napos késés után.
2021. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet kémiai lett. Olyankor a nemvárt napján negatív szokott lenni, előtte lehet halvány pozitív lett volna.
2021. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az X-epil nem várt napján olyan halvány lett, hogy nagyítóval kerestem rajta a második vonalat, de azért derengett, hogy valami van.

Szerintem jó időben voltatok együtt, így jó esély van rá, hogy valami elindult.

2021. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján egyébként még nem késik a mensid... 10-11. dpo-n vagy. tehát még van vagy 3 napod a mensiig. Ezért a negatív teszt, pedig egyébként babához is jónak látszik a görbe. Valamit elszámoltál :)
2021. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Általában a 17. ciklusnap körül ovulálok, ezek szerint ez most egy késői peteérés volt... Tök furcsa, hogy eddig nem vettem észre, hogy ilyen előfordul, semmi nem tolta ki a menstruációmat évek óta.
2021. okt. 22. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Most ez egy ilyen ciklus :) amennyivel később van ovu annyival később van mensi. Ovutól a napok mindig fixek mensiig. Ezért pl aki ovutesztet használ napra pontosan tudja mikor jon. Nezz vissza egy két honapot.
2021. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha csak mostanában akarsz gyereket, a stresszes önfigyelgetés pont elég indok arra, hogy felboruljon. Nekem szinte mindig így volt :)
2021. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!