Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Kimutathatja a teszt?

Figyelt kérdés

Kereken 3 hete (okt.1)feküdtem le a férjemmel okt.7 megjött viszont október elsején szeretkezésés közepén észrevettem hogy másabb az érzés nem azonnal de nem is 5perccel később amikor megláttam hogy levette az óvszert! Elvileg nem élvezett el de nem tudom hogy mennyire lehet esélye, nyilván csekély de nem 0%. Jelenleg a peteérésem közepén tarthatok ahogy a nagy könyvben megvan írva, és annyira fájnak a melleim mint előtte még soha.


Nagyon bonyolult helyzet ez, mert nem vagyunk együtt, és sem előtte sem most nem szeretnék gyereket.


2021. okt. 22. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Nekem is fájtak a napokban a cicijeim...ezer más oka lehet a terhességen kívül. De ha megnyugtat akkor csinálj egy tesztet.
2021. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhes vagy. De ennyivel az aktus után már kimutatná, ha mégis. Nekem sokszor fájtak a melleim ovu után, van ilyen.
2021. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a kivancsiskodasert de mikor mentetek szét ha 3 hete még együtt voltatok?
2021. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ott elvesztettem a fonalat, hogy ha nem akarsz gyereket és láttad, hogy levette az óvszert, akkor mi a faxert nem mentél el egy esemény utániért?
2021. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem de végezz el egy tesztet
2021. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy leveszi az óvszert? Èn fèrfi vagyok bocsànat, hàzas is vagyok. De ha a felesègem azt mondja, hogy nem, akkor puszta szeretetből, tiszteletből fent hagyom... Kènyelmetlen? Ciki.... ez nàllam olyan, mintha megerőszakolnak....

Tesztelj egyet, kicsi az esèly....

2021. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!