Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue halvány pozitív...

Clearblue halvány pozitív teszt, elvileg mensinek már meg kellett volna jönnie 5 napja. Történt valakivel már hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lehet kicsit kusza lesz a kérdésem elnézést kérek érte.


27-28 napos ciklusaim voltak, ma a 33.napon tartok, a peteérésemet nem tudom mikor volt azt se hogy kb mikor,2 éve próbálkozunk 1 sikertelen terhesség. Már időpontunk van a meddőségiklinikára.

Igazából csak azt szeretném kérdezni, hogy járt-e valaki így, hogy 5 napos késés után még csak halványan mutatta ki a várandóságot a teszt.


2021. okt. 26. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz megítélni, hogy valóban olyan nagyon halvány-e.

Azért ha ennyit késik és pozitív a teszt, az már elég biztató.

2021. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindjárt megpróbálok feltölteni képet, csak nem vagyok olyan gyakorlott ezen az oldalon. :D
2021. okt. 26. 20:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.com-ra tedd fel és utána másold ide a linket. Amúgy halvány pozi is pozi 😁😊
2021. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem így lehet látni:)

2021. okt. 26. 22:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű pozitív. Az enyém ma sokkal halványabb lett, de nagyon bizakodó vagyok🙏🏻🙂
2021. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok neked!🙂

Én is félve örülök mert sajnos már elvesztettünk egy babát😔

2021. okt. 26. 22:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nagyon drukkolok, hogy most minden jó legyen 🙏🏻🙂

Nekünk már van három kisfiúnk 🙈

2021. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én jártam így, bár ettől erősebb volt a csík. Nem sokra rá megjött :/ Reméljük veled nem ez lesz. Hátha csak jó későn volt peteérésed.
2021. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ettől erősebb volt amiből csak kémiai lett.
2021. okt. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez negatív hiába leszek lepontozva gondolom. A második csík alsó fele sokkal vastagabb mint kéne, felül meg nincs semmi, nekem is volt ilyen, nem volt baba
2021. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!