Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitív vagy negatív?

Ez most pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Pár napom van a nemvartig. Nem aztattam el, úgy csináltam mindent ahogy kellett, de mégis olyan fura. Ez mi lehet? Időn túl jött ki, de nincs ráírva a papírra, hogy utána már nem értékelhető. Ha régebben csináltam ilyet, sosem volt rajta semmi.

[link]



2021. okt. 27. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Bíztató, és látom is.. de én mèg nem venném készpénznek semmiképp
2021. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Pedig elázottnak tűnik, a kontroll csík is teljesen szét van maszatolódva. Az gondolom rajta van, hogy mennyi időn belül olvasható az eredmény. Azt nem feltétlenül írják rá, hogy ez után időn túlinak számít - kezdetben a mikrók kézikönyvében sem szerepelt, hogy élő állatot nem lehet benne szárítani...

A nemvárt előtti tesztelésnek kb. ennyi értelme van, mint amivel most szembenállsz.

A helyedben kivárnám azt a pár napot, és akkor reggeli első vizeletből készítenék egy nem eláztatott tesztet, a használati utasítás szerint.

2021. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ilyenkor kell egy digitálisat venni
2021. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor, mensi előtt 10 es tesztel nézd, az már jől látható lenne.
2021. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap megpróbálom egy 10es erzekenyseguvel.
2021. okt. 27. 15:38
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Jó, de csak akkor, ga még holnap sem a nemvárt napja, hanem még mindig előtte vahy és azt is légyszi töltsd fel. Lehetőleg külön kérdésbe.

-sarcasm-

2021. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez a teszt mindig ilyen. Ne tesztelj idő előtt. Felesleges. Tudom, nagyon akarod, nagyon vágysz rá.. Akkor is felesleges. Akkor tesztelj, ha késik. Ha pozitív lesz, nem azon a pár napon múlik.
2021. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt az idő előtt tesztelést... Ha 28 napos ciklussal számolunk, akkor a nemvárt napján is csak 4 hetes terhes vagy papír szerint... Miért lenne jobb mondjuk 3 hét 2 naposan tudni? Min változtat?! Ha tervezed a babát, jó eséllyel már szedsz vitamint, felhagytál a káros dolgokkal... De ha nem, az az 5 nap különbség akkor sem oszt vagy szoroz. Ráadásul csak több csalódásnak teszed ki magad egyrészt a negatív tesztek miatt, másrészt meg azért, ha véletlen elindul valami, de aztán meg is áll...
2021. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Nyugottan tesztelj, akkor amikor akarsz.

Én azt nem értem, hogy ez mért fáj bárkinek. Ja, hogy mert itt kérdezed, hát látni mi a kérdés, ha nem tudja eldönteni már gondolom, hogy idő előtti, nem kell belépni a kérdéshez, annak akit ez zavar.

2021. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Időn túl szereti ezt csinálni nagyon a Clear Blue sajnos..:/
2021. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!