Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól még lehet peteérésem...

Attól még lehet peteérésem hogy ilyen a nyák?

Figyelt kérdés

Undi lesz de ilyen kis darab takonyszerű (átlátszó)

cucc volt a hüvelyemben 2 napon is. Belül volt ujjal vettem észre.

Az rossz hogy nem folyik ki? Igazából ha nem nyúlok fel észre sem vettem volna :/ Ettől még normális lehet a peteérés? Bababrojektben vagyunk következő hónaptól!



2021. okt. 29. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

🤦

Igen. Ilyennek is kell lennie olyankor. De ne nyúlkálj fel, törléskor észre fogod venni, ha figyelsz.

2021. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Direkt figyeltem törléskor meg pisilésnél hátha folyik majd ilyen nyúlós de tényleg semmi nem volt ezért nyúltam fel megnézni mi van hüvelyen belül 🙊 Előtte jó alaposan mostam kezet is!
2021. okt. 29. 22:05
 3/9 anonim válasza:
72%

Valószínűleg most volt vagy a peteérésed.

Semmi gond nincs azzal ha felnyúlsz. Én a méhnyakam is megvizsgálom. Ezt tanultam termékenységtudat tanfolyamon.

2021. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
*most volt vagy van kb
2021. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is fürdéskor tapasztalom mikor kicsit felnyulok nyilván nem könyékig... De van amikor torleskor is van. Nekem kB 5 napig szokott lenni ilyen nyákom a peteérés előtti napokban meg aznap is. Néha még másnap.
2021. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenhol azt olvasom hogy nyúlós folyós tojásfehérjére hasonlító. Nekem annál valahogy egy picit sűrűbb tömörebb volt bár megpróbáltam széthúzni és nyúlt is valamennyire pláne második alkalommal. Azt hiszem akkor tényleg az lehetett... Remélem :)
2021. okt. 29. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Van ragadós meg van a tojásfeherje szerű. Mondjuk szerintem hasonló... De van amikor jobban nyúlik nekem is van amikor kevésbé. Ha fél-1 év alatt nem jön össze a baba akkor érdemes vizsgálatokra menni.
2021. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elsőre összejött majd elvetéltem :( vetélés után kb 11 napra volt ez a fajta nyák de ekkor még nem próbálkoztunk 1 ciklust várni akartunk. Holnapután kellene megjönnie ha rendben van a ciklusom. Mensi után próbálkoznánk majd és szeretném figyelgetni a nyákot és egyéb jeleket.
2021. okt. 29. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem még nem volt vetélésem de ugye az hormonális változásokkal jár szóval bármi miatt lehetett éppen olyan. De legalább tudod, hogy azzal nincsen gondotok, hogy teherbe tudsz esni😊
2021. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!