Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermabankról vélemények?...

Spermabankról vélemények? Hosszabban lent

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, kromoszóma vizsgálatom ami megállapította hogy +1 X kromoszómám van illetve a pontos diagnózis a klinefelter szindróma. Még kiskorúként történt ez a diagnózis, akkor még nem is foglalkoztatott hogy ennek milyen későbbi hatásai lehetnek. Lassan már 2 éve hogy kértem egy spermavizsgálatot ami elkeseredésemre olyan eredményt hozott ami nem igazán biztató. További vizsgálatok kellettek még volna de ez az eredmény teljesen nyilvánvaló. Hosszabban az lenne a kérdésem hogy olyan meddő párkapcsolatban lévő személy válaszára/tapasztalatára lennék kíváncsi aki ilyen helyzetben volt vagy van, a gyermekvállalást hogy oldottátok meg, örökbefogadás, lombikprogram, spermabank? Spermabankról esetleg bővebb véleményeket, mi a menete, hozott e eredményt vagy sem. Jelenleg boldog párkapcsolatban élek évek óta és a párom igazán anyának való ha lehet így fogalmazni.

Köszönöm szépen



2021. okt. 30. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Klinefelter szindrómával sajnos nem lehet gyereked, így a te mintádat nem fogják tudni felhasználni lombiknál sem.


Az a kérdés, hogy melyik bankot ajánljuk, ahonnan a mintát kérnétek?

2021. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lombik program donor spermával, ha feltudod dolgozni, hogy biológiailag gyakorlatilag nem a te gyereked lesz.

Nekem ezzel nem lenne problémám, de valakinek érthető módon igen, úgyhogy csak rajtatok múlik.

Érdemes felkeresni egy genetikust, aki tájékoztat a lehetőségeitekről.

2021. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Igen, illetve ha van tapasztalat a menetéről akkor az is érdekelne, és köszönöm a válaszaitokat
2021. nov. 1. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!