Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik, semmilyen...

Két napja késik, semmilyen terhességre utaló jelet nem vettem észre! Azért még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. dec. 28. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinél semmilyen terhességi tünet nem jelentkezik ennyire az elején.

Simán lehet babád. Én már teszteltem volna egy 20-as teszttel.

6 hetes kismama

2007. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Két nap nem sok idő, de persze azért lehetsz terhes.Egy hét múlva kb vegyél egy tesztet.A tünetek nem feltétlenül jelentkeznek mindenkinél egyből az elején. Szorítok, kívánok egy édes kis cdöppséget neked az újévre!

10 hetes kismami

2007. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én akimaradás utáni 3.napon teszteltem GRAVI-HCG-vel és nagyon erős volt a 2. csíkom de ez mindenkinél más lehet. A mellem még annyira sem volt duzzadt mint máskor de a hasam néha görcsölgetett mintha meg akarna jönni.Miután megcsináltam a tesztet másnaptól már rögtön hánytam. Sok sikert, szorítok neked!!!
2007. dec. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!