Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veteles utan mennyi ido utan...

Veteles utan mennyi ido utan lehet probalkozni teherbeesessel?

Figyelt kérdés
Esetleg erdekelne valaki volt e hasonlo helyzetbe es a kovetkezo terhessege hogy volt?nehez volt e?
2010. szept. 3. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Nekem 3 hónapot mondtak annak idején, hogy ennyi idő kell a tisztuláshoz. Vetélés után fél évvel jött össze a baba, aki ma 11 hónapos.

A terhességemmel semmi gond nem volt, minden eredményem jó volt végig, alig híztam, pedig mindent megtudtam enni. Pont a kiírt napon szültem, természetes úton 50 perc alatt megszületett a kisfiam.

2010. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
3 hónapot mondtak az orvosok, nekem is 10.hétnél missed ab-m volt. Nekünk akkor egyszerre összejött, most már 9 hónapja semmi...fogalmam sincs mi történt, miért nem jön össze..pedig már nem göröcsölök rajt, sőt...volt olyan időszak, mikor nem is voltam biztos abban, hogy akarom, egyáltalán nem görcsöltem, mégsem sikerült...Most újra nagyon szeretnék, de még mindig semmmi..De tudok olyat, aki csak a 2 hónapot várta meg, és mot ott az egészésges kisbaba...Kitartás neked is, tudom min mész keresztül...
2010. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Nekem anno 7 hetesen volt egy spontán vetélésem műtéti befejezéssel. A dokim 3 hónapot javasolt, letelte után azonnal teherbe estem, ráadásul ikrekkel. A terhesség során semmi gond nem volt, a gyerkőcök a kiírt időpont előtt 9 nappal születtek makk egészségesen (pár nap múlva már 15 hónaposak lesznek).

Kívánom, hogy Neked/Nektek is mihamarabb sikerüljön és minden rendben legyen!

2010. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
8 hetesesn volt spontán vetélésem, műtéti befejezéssel, vártunk 3 mensit,utána első próbálkozásra sikerrel jártunk, két éves múlt a gyönyörű, virgonc kicsi lányom, nem volt gond a terhességgel.
2010. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Tavaly decemberben 6 hetesen volt vetélésem spontán művi beavatkózás nélkül nekem a doki azt mondta most még jobban hajtsunk rá mert most nagyobb az esély hogy újra sikerül február közepén lehet a megtermékenyűlés március 7.-én mutatta a teszt hogy ott a drága. De sajnos ő sem akart velünk maradni és április 14.-én 5+2 hetesen spontán el ment. Akkor azt mondta a dokim ha nem kell művi befejezést alkalmazni akkor nem kell kihagyni, mert nincs úgy megbolygatva a szervezet, mondjuk példa decemberben amikor bementünk a korházba volt egy lány aki ugyan annyi idős terhes volt és neki is el ment vele tartom a kapcsolatot a következő ciklusban újra terhes lett és hamarosan szülni fog.

2010. szept. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat,kivanom hogy sikeruljon nektek is akinek eddig meg nem jott ossze.en is bizok benne hogy ossze jon ujbol es nem lessz gond,5hete vesztettem el az 5 honapos babamat eleg fajo meg a seb de azert vagyom egy babara.Koszonom a biztatast es minden jot
2010. szept. 4. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!