Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 44.napon vagyok, még mindig...

44.napon vagyok, még mindig nem jött meg, csináltam 2 tesztet, ami negatív lett, de tüneteket érzek magamon.Valakinek hasonló tapasztalata..?

Figyelt kérdés

Jövő héten látogatom meg a dokit, de ha esetleg valakinek van hasonló tapasztalata, hátha tud valamit mondani.

Eddig nem voltak gondok a ciklusommal, mostanában folyamatosan ég/fáj a gyomrom, fáradt vagyok, hangulatingadozásaim vannak..



2021. nov. 4. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Negatív a teszt. Nem vagy terhes.
2021. nov. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt...sajnos két mensim se jött meg. Terhes nem voltam. Egyszerűen nem volt peteérésem. Tüneteket éreztem (van már egy gyermekünk). Ha negatív a teszt, akkor nem vagy terhes. Valami hormonod épp vacakol. Ha nincs baj odabent a doki gyógyszert sem ír, jogy megjöjjön ne is kérj mert az is egy lórugás hormon.
2021. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy több napos késésnél 2 negatív teszt azt jelenti, hogy nem vagy terhes. Nem vagyunk gépek, bármikor felborulhat a ciklus, egy betegség, stresszesebb hónap, stb miatt. A fáradtság, hangulatingadozás pms tünet, a gyomorégés pedig annyi mindentől lehet. De ha terhesség okozná a tüneteidet, akkor már bőven pozitívak lennének a tesztjeid.
2021. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatingadozás, kimaradó mensi: felborult a hormonháztartásod.sajnos, nőknél ennek több oka is lehet. Nekem egyszer stressztől maradt ki fél évre. Nagyon stresszes munkám volt akkor.
2021. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙏
2021. nov. 4. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem ilyen volt a múlt hónapban azt hittem sikerült a baba de sajnos 2 hét után megjött előtte persze csináltam tesztet negatív lett

Bár mi miatt felborulhat a ciklus ..nekem semmi bajom előtte hónapban voltam nődokinál sajnos ez így alakult

2021. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!