Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozzak menstruáció...

Próbálkozzak menstruáció megindítással vagy inkább várjak türelmesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Fáj a hasam, de nem akar megjönni. 3 napja késik már. A nemvárt napján és másnap volt egy kis rózsaszín maszatolás, de csak papíron látszott. Azóta semmi, csak fáj a hasam. Mai reggeli teszten csak egy szellemcsík szerű valami volt, így a babát kizárnám.

Vagy lehet mégsem kellene?


Szerintetek próbálkozzak a megindítással vagy inkább varjak még?


Előző 4 hónap kerek 30 napos volt, ami nagy szó, mert pcosem van.

Most kezdtem el egy hete az inofolic port. Ezeket mellékinfóként írom, hátha van jelentősége.


Válaszokat előre is köszönöm :)



2021. nov. 5. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen, 3 napja késik.
2021. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várj! Ha van egy halvány teszted, akkor főleg!
2021. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, varok.


Haat én azt halvanynak sem nevezem inkább negatívnak de ugye ez részlet kérdés

2021. nov. 5. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Várj még. Orvosilag, ha nincs feltűnő panasz elég akkor menni, ha a következő mensi sem jelentkezik. A megindításon nem tudom mit értesz...a doki ír fel bogyót, hogy megjöjjön, de az erős hormon, jobb elkerülni. Majd megjön. 3 nap késés még amúgy sem sok :) 2 nap múlva tesztelj még egyet. Ha az is negatív, akkor baba nincs és nagy az esélye, hogy kimaradt az ovud. Ez évente egyszer teljesen normális. Ilyenk9r nem tudni mikor jön a havi, két héten belül azért megszokott.


Nekem olyan volt, hogy 2 mensi kimaradt, pont berobbant a covid így dokihoz se jutottam kb a harmadik mensi ideje körül mentem dokihoz, bent minden ok csak lenullázódott a ciklusom. Rá két napra megjött. Nálam a 10kg hízás volt az ok, igaz hogy 10hónapja volt a hízás, de ekkorra sokallt be a szervezetem. Azóta minden ok és rendszeres. Ezt csak azért írom, hogy bármi előfordult és nem kell azért egyből erőszakolni a szervezetet, hogy megjöjjön :)

2021. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megindítás alatt forró víz, erőteljesebb együttlét stb ilyeneket ertek
2021. nov. 5. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
De miért kellene megindítani?
2021. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Meleg víz erőteljes együttlét? Ez komoly? 🤦‍♀️

PCOS ed van, valószínűleg összevissza vannak a hormonjaid, valószínűleg csak szerencse h 4 hónapig rendszeresen megjott. ha a mehnyalkahartya vékonyabb furodhetsz te tűzforro vizben vagy lehetsz erőteljesen együtt (még mindig Jézusom) nem lesz mi leváljon és rendesen ettől nem fog megjönni... Eszembe se jutna soha ilyen, pláne ha van egy "szellemcsikos" vagy eldönthetetlen tesztem

2021. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6os: mert szenvedek hogy lassan egy hete fáj a hasam a semmiért
2021. nov. 5. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Édes istenem, a menstruáció nem szülés, hogy csak úgy meg lehessen indítani🤦‍♀️😂
2021. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!