Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az x-epil...

Mi a véleményetek az x-epil pen tesztről? Szokott szellemcsíkos lenni? Száradási csík mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

Csináltam egy xepil pen tesztet. Rögtön lett rajta egy szellemcsík szerű valami, ha forgattam, csak akkor láttam. Megszáradva pedig rajta van egy halvány csíkocska.


Szoktatok ilyet használni?

Hajlamos rá ez a teszt?



Régebben mikor vettem ilyet, nem fordult elő vele, de látom más teszteknél is probléma ez mostanában



2021. nov. 6. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
X-epil inkább csak extrém gyenge és halvány akkor is amikor más teszten már egyforma a két csík. Lassan is jön ki és tényleg olyan nagyítóval nézegetős, amikor a facelle már teljesen egyértelmű.
2021. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Koszonom a válaszodat. Párommal azt beszéltük hétfőn csinálok másikat. Hátha..
2021. nov. 6. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon későn mutatott az x-epil magabiztos második vonalat. Pont olyasmit teszteltem, mint te, nem tudtam hova tenni, csináltam egy másik típust is, az sokkal jobban kivehető második csíkos lett.
2021. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Xepil teszten mindig lathato picit a 2. vonalka, ha forgatnod kell hozza, hunyoritani, nagyitoval nezni az akkor negativ. Mar egy par xepil tesztet ellottem, es mind ilyen volt, egyebkent nemvartkor egyforma eros volt a 2 vonal mikor terhes voltam.
2021. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az x-epil anno nekem csak időn túl mutatott pozitívat, mikor a többi teszten már jól latható volt a két csík. Próbálj más márkát is :)
2021. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én ugyan abba a vizeletbe mártottam az x-epilt meg a facellet, az x-epil ahogy elsőnek írtam is keresgélős, DE nem negatív, csak lassú és extrém halvány míg ugyan abból a vizeletből a facelle egyforma két csíkos. (előtte soha nem volt rajta semmi a világon)

A halvány pozitív is pozitív, főleg ha van mellette egy erős másmilyen.

Úgyhogy az x-epilt én nem könyvelném még semminek amíg nem csinálnék mellé egy 10-es tesztet is.

2021. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csináltam azóta egy predictor earlyt, az teljesen homezo.


És ugye az ráadásul 10es az xepillel ellentétben


És már jóval nemvart után vagyok. Lassan már másfél hete kellett volna jönnie és nem. Nemvart napján kis maszat és annyi. Azóta csak erős mensis görcs van hullamokban :/

pcosem van, vol többször hogy kimaradt de a hasam soha nem fajt és irdatlan nyugos vagyok. Kiváncsi vagyok megjön e még

2021. nov. 8. 06:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet kémiai terhesség volt.Meg fog jönni ha erről van szó
2021. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!