Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív?

Szerintetek ez a teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A párom augusztus végén hagyta abba a fogamzásgátló szedését és azóta nem jött meg neki, ma reggel csináltunk egy Clearblue tesztet, amelyre az van írva, hogy a terhes eredmény 1 percen belül megjelenhet és 3 percet kell várni a negatív eredményre.


Csupán egy negatív vonal jelent meg, de reggeli után még ránéztem és egy halvány csík jelent meg félig a teszt zónában, ez jelenthet terhességet vagy sem, ne lássak bele többet?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


[link]



2021. nov. 10. 06:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Időn túl nem mérvadó. Az nem pozitív csak megszáradt.
2021. nov. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Időn túl nem érdemes a tesztet nézegetni, mert akármit mutat, az nem megbízható. Tekintsétek negatívnak inkább, hogy ne legyen csalódás, és holnap vagy holnapután csináljon a párod még egy tesztet.

Egyébként fogamzásgátló abbahagyása után sokszor hónapokba telik, amíg a ciklus visszaáll, szóval önmagában a kimaradt vérzések ebben a helyzetben semmit sem jelentenek sajnos.

2021. nov. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez a pluszos teszt, erre duplan igaz, hogy nem mervado, nem en vagyok az egyetlen, akinek megjelent meg idon belul a masodik csik, raadasul nemis ilyen vekonyan, hanem vastagan, csak halvanyabban, es nemvolt baba tutira (kemiai terhesseg sem). Vegyel masik tesztet, ez egy sz@r.
2021. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen időn túli tesztem, sajnos hajlamos száradás után pozitív lenni.
2021. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki egy másik tesztet. Időn túl már nem mérvadó az eredmény, de ez engem úgysem hagyna nyugodni. :)
2021. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha augusztus végén hagyta abba a gyógyszert, nem volt neki megvonásos vérzése utána? Mert november 10 van. Hormonproblémaja lehet, ha azota nem volt mensije.

Persze nagyon ritka esetben terhesség is lehet.

2021. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi (és egyben a további válaszokat is), szerintem csinálni fogunk egy újabb tesztet a biztonság kedvéért.


#6 Nem, nem volt azóta semmilyen megvonásos vérzés, ha továbbra sem lenne meg és terhesség sincs, akkor elmegyünk egy vizsgálatra

2021. nov. 10. 09:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem pozitív
2021. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nődoki vizsgálat,női betegség.más terheségi teszt
2021. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Keressetek fel egy nögyógyászt és ö tud segiteni
2021. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!