Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt volt ovulációm.(e...

Tegnap előtt volt ovulációm.(együtt voltunk a férjemmel) Ma iszonyat felfáztam. Antibiotikumot kaptam. Befojásolhatja ez a majd beágyazódást?

Figyelt kérdés

Tüszőrepedés tegnap megtörtént (UH követés)

Ma jöttek a tünetek. Erős vizelési inger, fájdalom....orvosnál voltam. Felfáztam 🥺

Mivel idő kell még a beágyazódáshoz, így van esély, hogy nem befojásolja ha esetleg sikerült?


2021. nov. 11. 20:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mit befolyásol ? Ezt nem értem 🤔
2021. nov. 11. 20:23
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Semmit nem befolyásol, nyugi. Még nem vagytok összeköttetésben, úgyhogy semmit nem kap az antibiotikumból, a hormonjaidra meg szintén nincs befolyással, úgyhogy semmi akadálya, hogy beágyazódjon szépen.
2021. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,most megnyugtattál 😊
2021. nov. 11. 20:58
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Jobbulást és sok sikert! Ne aggódj a baba miatt, 2 hét múlva talán már egy pozitív teszt lesz a kezedben. Addig meg élvezd kicsit az életet és gyógyulgass. :)
2021. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Első nekifutásra épp kialakult egy hüvelygyulladásom, a szájon át szedhető antibiotikumot nem szedhettem be (nőgyógyász utasítására), amíg ki nem derült, hogy terhes vagyok-e, csak a helyileg alkalmazhatót használhattam. A hatóanyagnak utána is néztem közben a neten, és valóban káros lehetett volna. Beszélj az orvosoddal, mondd el, hogy benne van a pakliban a terhesség, így szedheted-e azt a gyógyszert.
2021. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊

Mondtam neki, ezért kaptam Monural 3g granulátumot. Ezt nem ismerem, és jelenleg úgy érzem nem is hat. Ez a felfázás nagyon kellemetlen tünetekkel jár.

Nagyon bízom benne,hogy 1 tasak elég lesz. 🙏

2021. nov. 11. 22:10
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szóval akkor lovagoltál?
2021. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia, amennyiben sikerült a megtermékenyítés, nem fog gondot okozni. Viszont ilyen esetben számolni kell azzal is, hogy a felfázás+antibiotikum kúra, sikertelenség esetén, tehát ha mégsem lettél várandós, késést okozhat a menstruációdban! Ha esetleg késik, és a tesztek negatívak, javaslom, hogy 3-4 nap késés után inkább nézess egy b-hcg-t vérből. Sok sikert és kitartást!!!
2021. nov. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos információkat 😊
2021. nov. 12. 14:18
 10/15 anonim ***** válasza:

3-4 nap késés és negatív teszt után teljesen felesleges vérből hcg-t nézetni. Inkább várj további 3-4 napot, és csinálj új tesztet.

És vannak olyan antibiotikumok, amik ártanak, hiába termékenyültél meg. De ha az orvosod ezt írta, és szedhető terhesség alatt, akkor ne izgulj. Vizelettenyésztést csináltak legalább?

2021. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!