Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes pcoval, inzulin...

Lehetek terhes pcoval, inzulinrezisztenciaval, 2 neativ teszt utan?

Figyelt kérdés
a menstruaciom mindig is hol volt hol nem, tehat nem tavpont, 2db negativ tesztem volt olyan 2-3honapja, de ugy erzem elkezdtem hizni. A progeszteron szintem alacsony, de nem veszes a doki szerint. Szerintetek terhes vagyok?

2021. nov. 20. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy az IR, két meg teszt azt jelenti, nem vagy terhes.
2021. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt, nem vagy terhes.
2021. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem... ezt már 2 hónapja mondjuk neked..
2021. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy lennél már? Progid is alacsony, tehát terhesség se maradna meg csak úgy magától. Terhesen meg alapból emelkedettnek kell lennie... Tehát nem nem vagy terhes...


Nekem hashimoto és IR mellett is pozitív volt a teszt még kimaradt mensi előtt.. Ne legyél ennyire buta. Hízni meg azért hízol, mert pl kevesebbet mozogsz mint eddig és/vagy többet eszel mint eddig, vagy minőségben eszel rosszabbul.


A hízást bár rálehetne fogni egy láthatatlan várva várt terhességre :D XD Maga lenne az álom.. de sajnos a hízás az emberi nemtörődömség... én is hízok, ha nem figyelek az IR miatt megkövetelt diétára... ez van, meg kell dolgozni a fogyásért meg a jobb és egészségesebb testért. Hajrá neked is!

2021. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerosom pcos problemaval szendved. Mivel neha neha volt verzese igy ebbol nem gondolhatta volna hogy terhes ugy hogy az orvosok is azt mondtak hogy lehetetlen. Csak iszonyatosan fajt a melle. Szolt a dokinak ( magan) azt mondta nem csinal ultrahangot mert nem lehet terhes . Elkuldtek vervetelre mert lehet hogy agydaganat okozza a terhestunetet. Tudod mi lett a vege? 2 het mulva 7 hetesen elvetelt.
2021. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!