Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan csináltátok végig a...

Hogyan csináltátok végig a lombikot kisgyerek mellett? Leginkább a beültetés utáni napokra, hetekre gondolok.

Figyelt kérdés
Például gondolok arra, hogy nem szabad emelni. 9 kilós a kislányom, és hát muszáj emelnem, lépcsőn fel/levinni, pelenkázóra feltenni, levenni (csak a pelenkázón marad nyugton egy gyors peluscsere erejéig, máshol képtelenség megoldani, mert azonnal "lelép") vagy egyszerűen csak felkéreckedik az ölembe, az ágyra, ilyesmi.

2021. nov. 23. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, őt simán emelheted, nem lesz gond. 9 kiló nem sok.


Az én dokim azt mondta, hogy a beültetés ugyanaz, mint a normál terhességnél, amikor bejut a blasztociszta a méhbe, nem tud kiesni vagy ilyesmi, lehet emelni, csak nagyon nehezet ne.

2021. nov. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Én is abban bízom, hogy a 9 kg nem olyan vészes. Sajnos elfelejtettem rákérdezni a dokinál :(

2021. nov. 25. 07:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond :)

Sok sikert kívánok :)


1es vagyok

2021. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. nov. 25. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem sokat, de azért emeltem a kisfiam,17 kg körül volt, majdnem 3 éves. Sajnos missed ab lett a vége, de nem ezért. Egypetéjű ikerterhesség lett, a szétválás okozhatta a gondot. Pont nyaralás alatt valamikor állhattak meg a fejlődésben ahol aztán tényleg minimálisan emeltem csak.
2021. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy elveszítetted a babáidat :(
2022. jan. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!