Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes? Szerinte...

Vajon lehetek terhes? Szerintetek van esély rá?

Figyelt kérdés

November 4-5 körül voltunk együtt a párommal és már 5 napja késik. Kicsit szurkál a hasam, hányingerem is van meg nagyon kívános is lettem. Viszont nekem sok ideig nem volt beállva a menstruációm, de az utóbbi pár hónapban 1-2 napot szokott késni vagy már időre jön meg.

Csináltam ma reggel három tesztet, amiből kettőt napközben, 25-ös érzékenységüt és azok negatívak lettek. Egyet meg reggel, de azon borzasztó halvány csík volt.



2021. nov. 23. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
igen lehetsz, tesztelj még pár nap múlva reggeli első vizeletbol...
2021. nov. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Csináltam ma reggel három tesztet, amiből kettőt napközben,"
2021. nov. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont középidőben voltatok kb együtt, ha jól számolom, tehát lehetsz terhes.


Csak hát ilyen késésnél már inkább erős pozitívnak kellene lenni, ha a 4-5-ei együttlét körül volt a peteérésed is.


De ha esetleg később volt ovulációd mondjuk 1 héttel, és akkor is együtt voltatok, akkor előfordulhat, hogy még halvány a teszt.


Meg akkor is lehet halvány a teszt, ha elindult vmi, de nem maradt meg.


Tehát jó lenne tudni, hogy mikor volt ovud.


Hasszurka meg étvágy lehet attól is, hogy meg fog jönni. Én is mindig éhesebb vagyok picit olyankor.

2021. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!