Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16-án volt pém az ovu teszt...

16-án volt pém az ovu teszt szerint (de én is igy gondolom), aznap együtt is voltunk. Azóta 2 naponta. Ma vagy holnap esedékes. Ma elkerült. Remélem holnap is. Lehet, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
A melleim meg vannak duzzadva,az egyik jobban.Szurkál a hasam alja.hol a bal,hol a jobb oldal.Szedem az Elevitet,nem szédülök,nem émelygek csak mintha többet ennék..
2007. dec. 28. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csinálj egy tesztet, ha holnap sem jön meg, de biztosat csak a doki mondhat. Ha netán negativ, és mégsem jön meg, várj néhány napot és csinálj mégegyet!!! Szorítok!!! Én ma tudtam meg, hogy babát várok! Kívánok neked is ilyen szerencsét!!!
2007. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden esélyed megvan rá, gondolom egészséges nő vagy!

Ma már tesztelhetnél egyet, nekem ilyenkor már kimutatta, igaz, ki kellett várni a 10 percet és nagyon halvány volt:)

6 hetes kismama

2007. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!