Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark, palástfű teákat...

Cickafark, palástfű teákat mikor kell inni?

Figyelt kérdés
Éhgyomorra,vagy a nap folyamán bármikor,esetleg este lefekvés előtt?
2010. szept. 5. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nincs igy megszabva. En pl. reggel mindig ehgyomorra iszom, vegulis az a reggelim meloba indulas elott. Utana meg melo utan, delutan iszom a masodik bogrevel. Azert nem ajanlom este, lefekves elott, mert vizhajto hatasa van, legalabbis nalam. Ha megiszol vagy 2 dl folyadekot, azert annak hamarosan ki is kell jonnie. Szoval gondolom nem szeretnel wc-re rohangalni este. Bar, ha amugy is szoktal akkor mindegy.
2010. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,Én eddig mindig lefekvés előtt ittam egy bögrével,és legalább kétszer kellett kimennem éjszaka pisilni.Nem gondoltam hogy a teától,mert Én cukorbeteg vagyok,alapból többet megyek wc-re,de mióta iszom ezeket a teákat(este)valóban még többet kell mennem..Innentől majd reggel és napközben iszom,úgy ahogyan Te.
2010. szept. 5. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja igen es arrol nem beszelve, hogy gondolom este akcioztok es akkor jo lenne, ha mar nem is kelnel fel csak reggel, mert minel tovabb kell fekve maradni utana, hogy nem jojjon ki a cuccos. Ha meg wc-re kell rohangalnod...mondjuk elvileg 10-20 perc fekves is eleg, de en nem kockaztatnek. Az a legjobb, ha akcio utan csak reggel kelsz mar fel sztem vagy minel kesobb. Sok sikert! :-)
2010. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!