Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 1 évben 4-5 alkalommal...

Nekem 1 évben 4-5 alkalommal van csak mensim és eddig még nem estem teherbe! Most már 4 hónapja nem jött meg! Három napja nagyon fáj nyomásra mindkét mellem, lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2007. dec. 28. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne haragudj azért amit írni fogok: de ennyire tudatlan lennél???

Ha évente csak ennyiszer jön meg az vérzési rendellenesség. Orvoshoz kellett volna már régen menni. Másrészt meg ha nem jött meg 4 hónapja, lehetsz terhes, vagy klimaxos (attól függ mennyi idős vagy), vagy éppen még mindig rendellenes a ciklusod! Ez veszélyes! Nem értem miért ide írsz, mikor ilyen hatalmas problémád van!

Bocs.


6 hetes kismama

2007. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Nekem 16évesen annyira beállt a ciklusom,h órára pontosan meg tudtam mondani,h mikor kell megjönnie.Sokkal inkább a dokihoz kellene menned,mintsem ide írogatni.Ez nem játék.Mert lehet,h csak valami hormonális baj,amit helyrepofoz fogamzásgátló,de lehet ennél sokkal komolyabb betegség.Amúgy nyomásra nekem nem csak babásan fájt a mellem.
2007. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Te amúgy hány éves vagy? Ha még 20 alatt akkor jó lenne elmenni dokihoz, mert mint az előttem szóló is elmondta, a fogamzásgátló lehet, hogyelégséges lenne, mivel az tutira beállítja a mesit. Én is így voltam annak idején. Soha nem jött meg időben és hozzád hasonlóan évente 4-5 alakalmommal volt meg. Nekem elég volt a fogamzásgátló, az simán beállította minden gond nélkül. Most hogy nem szedem az elején döcögösen de kezd beállni.

Ha meg idősebb vagy akkor nem tudom, hogy eddig még miért nem voltál dokinál ezzel a problémával. Ha négy hónapja nem jött meg az szerintem nem azért van mert terhes vagy a hanem valószínűleg valami hormonális probléma lehet. Ha terhes lennél akkor már 4 hónaposan a pocakodon is kellenne látszodni. A kolléganőm 3 hónapos és nagyon szépen gömbölyödik.:-))))

2007. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!