Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így is terhes?

Lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már írtam egy kérdést, röviden összefoglalva: egy hónapja elvesztettem a szüzességem, a barátom picit (egy percig sem) gumi nélkül csinálta, ezután gumit húzott, de végül nem ment el.

Féltem, hogy terhes vagyok, azóta időben megjött, nem csak barnás volt de eltért attól, ahogy meg szokott lenni, mert rövidebb ideig tartott es 2 napot leszámítva elég lightos volt. (23-28. volt meg kb.)

Most teszteltem Facelle-el, és negatív lett, ugye bízhatok abban, hogy ez az eredmény helyes?


Válaszokat előre is köszi, kérlek, senki se trollkodjon:)


(Bocsi, ha rossz kategóriába írtam.)



2021. nov. 29. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Ennél biztosabb alig lehetne, hogy nek vagy terhes.


28/F

2021. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
*nem
2021. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De ha tovább felelőtlenkedtek, nem lesz szerencséd! Húzzon kotont a pasid!
2021. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2021. nov. 29. 17:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, csak buta.


NE ENGEDD GUMI NÉLKÜL 1MP -RE SE! Ez legyen a szemed előtt, vagy ne feküdj le senkivel. Ennyit tanulj meg egy életre, mert legközelebb nem lesz ekkora szerencséd!

2021. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, köszönöm a kioktatást. Ez egyszeri agysejt vesztés volt, nem kell meglincselni:)
2021. nov. 29. 18:04
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Semmi gond. Majd elmesélheted a gyereknek, hogy nem vagy te szerelembaba, csak egy egyszeri agysejtvesztés eredménye. De ne lincselj meg, finom az a kínai zacskós leves, amire 18 évesen most anyának telik, egyed csak!
2021. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem félsz eléggé. Legalább egy halvány tesztet megérdemelne mindenki, aki szarik bele, és egy másik ember életével játszik orosz rulettet!
2021. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ülj le egy meleg teával, és nézd a kedvenc sorozatod, hogy lenyugodj. Elhiheted nekem, hogy elég volt ez a 2 hét idegeskedés emiatt, megtanultam a leckét. Szép estét neked!:)
2021. nov. 29. 18:08
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Igen fogadd meg a tanácsot.

Ilyen tragikus, hogy néhány másodperc elég, hogy utána mintegy 80 év emberi szenvedés következzék.

2021. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!