Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberi babázni vágyók. Ki...

Decemberi babázni vágyók. Ki hányadik dpo-nál jár?

Figyelt kérdés

Én a 7. dpo-nál vagyok, 2. próbálkozós hónap..Tegnap és ma is szúrogat és kicsit görcsölget a hasam, az egyik mellem különösen nagyon fáj..

Nagyon érdekes, mert az első hónapban is teljesen meg voltam győzödve róla, hogy szurkál a hasam (azt hittem beágyazódás) de sajnos megjött. Már kezdem azt hinni, hogy az agyam produkálja csak ezeket a tüneteket, de remélem nem így van!☺️🤞🏼



2021. dec. 13. 01:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%

Naptár szerint 12. dpo (tünetek alapján inkább 10. dpo)

Szurkolok nagyon!☺️

2021. dec. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező. A beszúrások még semmit se jelentenek. Beágyazódás a megtermékenyülést követően 8-12 nap alatt alakul ki, a 12. nap után kezd a szervezet HCG hormont termelni, amely a tüneteket okozza. Azt javaslom ne nézegesd ennyire magad, mert meg fogsz így kattanni. Bőven ráérsz a kimaradt menzesz után figyelgetni a tested, addig nagyon felesleges stressz az egész. A stressz meg tudjuk, hogy a terméketlenség egyik fő mozgatórugója.
2021. dec. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező.

Az első hónapban én is jobban éreztem mindent kB... Valószínűleg mert arra figyeltem és a testünk szerintem reagál a változásokra. 6 hónap telt el, már nem érzek minden hónapban szurkálásokat meg mindenféle tünetet mensi előtt. Jó tanácsként mondom, hogy próbálj meg valami másra figyelni mert max begolyózol. Nekünk még nem jött össze, de kívánom, hogy sikeres legyen a hónapotok. Nekem hétvégén lesz ovum

2021. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

1-es! Köszi, én is szurkolok neked nagyon!☺️


2-es és 3-as! Teljesen jogos amit írtok! Annyira érdekes, hogy képes produkálni a test olyan tüneteket, amiket szeretnénk úgymond..Nem vagyok rágörcsölve, csak figyelem a testem, de ha tényleg így működik ez a dolog, akkor már azt se fogom..😄 Természetesen én is tudom, hogy a kimaradt menstruációig semmi sem biztos és türelmesen meg is várom! ☺️

2021. dec. 13. 09:47
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 8. napon ereztem hasszurkat a méhemnél. Most igy alakulnak a tesztjeim. Ma vagyok a 13. dpon. Kicsit aggódok, mert elozo terhessegemnel nemvart napjan, vagy utána egy nappal teszteltem xepillel, es ugyan olyan erossegu lett, rogton kijott a vonal, most meg jo lassan jelent meg a masodik csik. [link]


legfelso predictor 10es 10dpo reggel

xepil pen 25os 10dpo delutan

xepil pen 25os 12 dpo reggel

xepil 25os 13 dpo reggel


holnap utan tesztelek majd ujbol, remelem akkor mar szep eros lesz, vagy legalabbis sokat erosodik

2021. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Szerintem ezek nagyon szép teszt eredmények! Láttam már másoknál sokkal gyengébb második vonalakat is, amiből baba lett.. Majd írj, hogy mi lett! ☺️

2021. dec. 13. 13:35
 7/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm 😊! Mindenképp írok majd. Neked is szorítok, hogy összejöjjön ez a hónap.
2021. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok és gőzöm sincs miért lettem lepontozva.Ti jobban tudjátok, hogy hanyadik napon vagyok ovu után?
2021. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Én sem tudom miért pontoztak le, én direkt felpontoztalak.. Na de ne törődj velük!

Mik amúgy a tüneteid? ☺️

2021. dec. 13. 14:34
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

1-es ezt én sem értettem... Szerintem 1-2 ember "poénból" jár lepontozni... 3-as vagyok.

Nekem első hónapban konkrétan 5 napos barnázás után 1 nappal korábban megjött. De a melleim megdagadtak de iszonyatosan. A párom azt hitte tuti tudom hogy terhes vagyok csak nem akarom még elmondani😂

Szóval szerintem tényleg a testünknek is ez egy nagy változás, amire reagál érdekes tünetekkel. Én 1 hét késés előtt már nem is fogok tesztelni többet...

2021. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!