Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti napon...

Menstruáció előtti napon reggeli vizeletből vett terhességi teszt közel biztos?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 04:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív, akkor igen, tekintve hogy ebben az esetben HcG van a szervezetedben, ami csak terhességtől lehet, ha negatív, akkor nem, mert a HcG-szint emelkedhet később is.
2021. dec. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudod az ovud napját, pl mert használsz lh tesztet. Akkor igen, elég pontos az eredmény 10-es erősségű teszttel. Néhány 25-ös csak mem várt napján lesz halvány pozi.


Ha nem tudod az ovud napját, akkor nem tudhatod mikor késik... akkor pedig addig van remény míg nem jön meg. Persze ha ritkán vagytok együtt akkor 20 nappal együttlét után 100% a teszt eredménye.

2021. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
szia
2021. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

MEGNYERTEM AZ EGYES LOTTÓT! Pontosan 0 forintot nyertem! Amit az előbb adott át, az esemény szervezője! VAGYIS ÉN!


Te mit csinálnál ennyi pénzzel?

2022. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem igen de nem tudom,
2022. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!