Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kéne megjönnie, viszont...

Ma kéne megjönnie, viszont semmi erre utaló jelet nem érzek magamon. Minden apróságon sírni tudnék, nem vagyok jól. Krémes folyásom van és nagyon fájnak a melleim. A reggeli hőm még mindig 37C. Mit jelezhet a testem? Talán állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Ma kéne megjönnie, viszont semmi erre utaló jelet nem érzek magamon...minden apróságon sírni tudnék, nem vagyok jól...krémes folyásom van és nagyon fájnak a melleim...a reggeli hőm még mindig 37C...
2007. dec. 29. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kisbabát vársz!

Dettó ugyanez volt velem!

6 hetes kismama

2007. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát tobb mint valószínu, ez a terhesség vele járója de biztosat tesztelés után fogsz tudni..én minden esetre gratulálok, remélem igazam lesssszzz...
2007. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!