Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna meg jönnie. Ő Ila jön körüli napokon együtt voltunk sokszor, megszakításos módszerrel. Mivel már sokszor be beszéltem magamnak sok tünetet, így nem szeretnek ebbe ujra beleesni. De napok óta faj a mellem, mellbimbom iszonyatosan feszít, ha pólót veszek nagyon irritál. Melltartót nem nagyon hordok, így az az oka nem lehet. Soha nem fajt meg a mellem menstruacio előtt. Nagyobbak is lettek, főleg a bimbók, valamint néha elsotetednek aztán ujra rózsaszínesek lesznek . Emellett álmos vagyok sokat, van hogy 12 órát alszom. Lehet e ez jele terhessegnek, érdemes e tesztelnem, vagy várjak meg ?

2021. dec. 20. 22:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Második mondat: ovulaciós és a körüli napokon sokat voltunk együtt! Bocsánat
2021. dec. 20. 22:40
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha meg kellett volna jönnie, akkor érdemes tesztelni.

A tünetek lehetnek pms és terhesség jelei is.

Holnap vegyél tesztet.

2021. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezt egy teszt tudja neked megmondani, nem mi.

Mivel írod, hogy hajlamos vagy bebeszélni magadnak az ilyesmit, így én ezekre a "tünetekre" nem alapoznék. Csakatesztabiztos.

2021. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, mivel védekezés nélkül élsz szexuális életet.
2021. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

25 éve védekezünk megszakítással, van 3 tervezett gyerekünk, és sosem voltam terhes, amikor nem terveztük.

Vegyél tesztet.

2021. dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem védekeztetek így simán lehetsz terhes.


5ös én meg egyszer voltam így együtt és lassan 6 éves a fiam.

2021. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez amikor a nő akar gyereket, a férfi meg nem és egyik sem beszél róla? :P Lehetsz terhes és lehet, csak bebeszéled. A megszakításos védekezés pearl indexe (azaz 100-ból ennyi nő lesz terhes egy év alatt) 8, ha tényleg megszakítják, de a gyakorlatban meg 27. Szóval reménykedhetsz évtizedekig is minden menzeszed előtt, meg elsőre is összejöhet, tipikusan ha nem akartad. Csinálj egy tesztet és kiderül.
2021. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt a biztos, mert a leírtak lehetnek terhesség, de lehet pms tünetek is.
2021. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz esti vizeletbol, de 10-és és 25-ös teszt is negatív lett …
2021. dec. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!