Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 18-án rendesen...

December 18-án rendesen időben megjött, normális lefolyású volt, 5 napi tartott. Ma 29. van és elkezdtem barnázni, mintha megint meg akarna jönni. Lehetséges, hogy baba van?

Figyelt kérdés
A mensi után pár nappal furcsa volt, mert úgy éreztem magam, mintha megint meg akarna jönni, feszült a mellem, fájdogált a hasam, de nem vészesen. Olvastam, hogy volt akinek a beágyazódánál voltak ilyen tünetei, de nekem a mensi után pár nappal volt, van elvileg még nem is volt peteérésem, nem értem, hogy mi lehet. Köszönöm a válaszokat!
2007. dec. 29. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nem írtad, hogy voltál-e egyutt a pároddal..az is lehet, hogy fel vagy fázva, vagy a tested bolondozik egy picit, tudod a pszihika nagy úr,nem lehet, hogy állandóan a baba korul forog az egész napod??
2007. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom szeretkeztél-e mostanában, de van aki barnázgat ovulációkor.

Vagy éppen van egy kis hám kitüremkedés a méhszájon (ne aggódj többnyire nem szokott kóros lenni) és vérzékeny. Azért menj el az orvoshoz kérdezd meg.

Szorítok, hogy csak ovulációs barnázgatásról legyen szó. :)

6 hetes kismama

2007. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!