Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rosszindulatú daganatom...

Ha rosszindulatú daganatom van, akkor soha többé nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

Van egy 14 hónapos kisfiam és most tudtam meg, hogy rosszindulatú nyirokcsomó daganatom van, ami egyébként kifejezetten jól kezelhető… de sajnos kemoterápiára is szükségem lesz. 100%, hogy meg fogok gyógyulni és biztosan nem öröklődik ez a fajta daganat, egy vírus miatt alakul ki. Azt olvastam, hogy ilyenkor vehetnek petefészek szövetet, amit gyógyulás után visszaültetnek, de csak ha nem rosszindulatú a daganat, ami esetemben sajnos nem igaz.


Nem esek kétségbe, ha esetleg nem lehet több vérszerinti babánk, szívesen fogadnánk örökbe. ☺️ De azért olyan jó lenne, ha valaki tudna pozitív példát mondani, hogy igenis sikerülhet pár év múlva.



2021. dec. 30. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez rengeteg mindentől függhet. Az orvosok tapasztalata itt sokkal fontosabb, ők nagyon sokat látnak a tiédhez hasonló esetet, jobban rálátnak, hogy milyen esélyeid vannak a jövőben. Én hallottam már olyat, hogy utána simán teherbe esett valaki, de nem értek hozzá, pontosan milyen baja volt, ezer meg egy féle daganat van, sajnos.
2021. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Dehogynem.


[link]


Ő is rákos volt, örökbe fogadtak egy gyereket, aztán új örökbefogadási indítottak, amikor is teherbe esett és a verszerinti és az új örökbefogadott gyerek között pár hét vagy hónap van. Azóta van még egy verszerinti gyerekük.

2021. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Teljesen igazad van, 3-án beszélek az orvosommal a kezelések menetéről, nagyon izgulok mit fog mondani. Kicsit előre tájékozódok. 🙂

2. Jaj, olyan édesek és ha jól látom jön a 4. Baba 😍

Én még senkiről nem hallottam, akinek fiatalon volt daganatos betegsége és kemoterápiával gyógyították.

Bagi Renátáról olvastam csak, de neki másképp kezelték a mellrákot. Neki is most született kisbabája.

2021. dec. 30. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy azóta?
2022. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm jól vagyok, negatív lett a PET-CT-m, ami szuper, szeptemberben lesz kontroll. Rájöttem, hogy nem szeretnék több kisbabát és nem is biztos, hogy lehetne, mert mesterséges menopauzám van.
2022. júl. 22. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! Sok szerencsét!
2022. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok… 😆 és minden rendben.
2023. jan. 25. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!