Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 napja fel vagyok fujodva...

Már 4 napja fel vagyok fujodva, melleim érzékenyek, derekam fáj, hányingerem van, néha hányok is, és sokszor éhes vagyok és furcs szagokat is érzek. Mensesemnek 4 nap mulva kellene megjönnie. Lehetséges hogy van pocaklakom?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Furcsa, hogy ezt kérdezed. Amiket felsoroltál, azok között nincs egy se, amelyik ne feltételezné a terhességet :)

Szerintem te tudod, hogy mi az igazság.

2007. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 4 nap múlva tesztelj és megtudod! Előbb nem érdemes mert csalódhatsz....Drukk!!
2007. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a tüneteid mind-mind babára utalnak:)szorítok
2007. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most járok hasonló cipőben. 4 nap múlva kellene megjönnie, vannak jeleim, de már nem merek hinni benne:( volt, hogy már átvert a szervezetem (akkor 20 napot késett). Elég régóta szeretnénk babát, remélem nektek is összejön.

Viszont, már nagyon vennék tesztet, ha érted mire gondolok. Tudom, még várni kell.

Írd meg, hogy mi lett veled.

2008. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!