Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil tesztnek ugyanolyan...

X-epil tesztnek ugyanolyan vastagnak kéne lenni a pozitívnak is mint a kontrollnak?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni, x-epil teszttel kapcsolatban, ma kellett volna megjönnie és csináltam egy tesztet. Az lenne a kérdésem hogy ugyan olyan vastag nak kellene lenni a második csíknak is mint a kontrollnak? Megnéznétek? 🥺

[link]

[link]



2022. jan. 1. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Húha, mintha lenne ott valami. Szerintem 1-2 nap múlva csinálj még egy tesztet, ne görcsölj rá :)
2022. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez száradási csík, vastagabbnak kellene lennie
2022. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez a leg@arabb teszt!Szerintem vegyél egy normálisat,hogy egyértelmű legyen.Mondjuk nekem ez menstruáció elmaradása után 2 nappal is halvány volt,viszont nem ilyen vékony.
2022. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindenképp ismétlem ha nem jön meg...

Én is úgy Gondolom hogy vastagabbnak kéne lenni

Köszönöm

2022. jan. 1. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Predictor earlyt vegyél vagy facellet(ez rossmannos)
2022. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen volt! :))

2022. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös igen a predictorra gondoltam én is majd elszaladok holnap venni 🙂

6-os ez szép Pozitív és vastag is gratulálok neked 😊

2022. jan. 1. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!Igaz ez két éve volt.Decemberben volt 2 éves a kislányom.🥰Sok sikert neked,várom a tesztet.😁
2022. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez teljesen negativ, mindig ilyen az xepil. Mindig látni lehet a vonal helyét. Nem valószínű a terhesség, ha aznap kellett volna megjönnie és teljesen negativ a teszt. Predictort is csinalhatsz ha szeretnel, de azon is lesz egy ehhez hasonlo halvanyka vonal. Nekem mikor a predictor halvany lett, aznap az xepil is mutatta már ugyan ugy halvanyan.
2022. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek 🙂 nem jött még meg van egy digi clear bluem ha nem akar megjönni akkor majd jövőhéten el lövöm, nem akartam 10-est mert ha azon is van valami csíkocska akkor idegbajt kapok😅 így csak várok aztán majd kiderül
2022. jan. 2. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!