Pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk. Nagyon sok időn túli pozitív tesztem volt, sok kémiai.

Ez a csík most mikor fotóztam kb 2 perces. Rögtön ahogy belemartottam, ez kijött.

[link]

[link]


Tegnap kellett volna meg jönnie, de sajnos mostanában sokat késik, kitolodott a mensim. Szóval passz. Utoljára 12 nappal ezelőtt voltunk együtt. Peteerest nem figyeltem ebben a hónapban, mert kicsit elengedtuk.



2022. jan. 8. 09:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ilyen volt a kémiaim :( de drukkolok, hátha!
2022. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ez pozitív.
2022. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Még nem. De lehet majd. 2 nap múlva ismételd meg!
2022. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%

Ez sajnos nem pozitív.

Remélem mielőbb összejön a baba.

2022. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%

nekem hasonló volt a 10.dpos pozitív tesztem, szintén facelle. 2 nappal később már erősebb volt, még 2 nappal később még erősebb.

igen tudom, minek teszteltem olyan korán... tudtam hogy bármi lehet belőle még, de úgy beleszúrt az alhasamba, hogy kíváncsiságból teszteltem, hogy ez vajon babát jelent e.. és igen, már 10hetes ☺️

2022. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy nekem sosem volt semmi ezen a teszten. És rögtön rózsaszín csík volt mikor belemartottam, de ilyen kis halvány. Van itthon egy predictor early. Lehet megcsinálom.
2022. jan. 8. 10:04
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
2 nap múlva csináld csak, ott már a legkésőbbi együttléttől a 14 nap is eltelik, biztosabbat mutat majd. ennyire az elején amúgy sem szabad beleélni magunkat a dologba. türelem, kitartást! :)
2022. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor türelem. Köszönöm mindekinek :)))
2022. jan. 8. 10:10
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ettől erősebb volt ez a teszt az elmaradt menstruáció első napján. 5 nappal később megjött. Azért szorítok, hogy ne kémiai legyen.
2022. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Volt itthon meg egy ugyanolyan facelle csak a sima tesztcsik. Megcsináltam ugyanabból a pisibol és teljesen negatív :( ez hogy lehet? A másikon most szaradas után van egy rózsaszín halvány csík. De kb 5 mp után kijött. Furcsa.
2022. jan. 8. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!