Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznéd? Nem várt előtt 1...

Megnéznéd? Nem várt előtt 1 nappal predictor early és facelle teszt.

Figyelt kérdés

[link]


Hihetek a szememnek? 🙂 Ezekkel a tesztekkel tapasztalat? Csak azért csináltam ma, mert délután megyünk férjjel ebédelni, de gondoltam ha pozi akkor már kihagyom az alkoholt...



2022. jan. 9. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez elég egyértelmű pozitív, nem is kérdéses :) Gratulálok! Boldog babavárást! 😊
2022. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan már az egyértelműt is meg kell szavaztatni? Mi a jóisten bajotok van emberek? 🤦🏻‍♀️
2022. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
De jó! Gratulálok!🥰 Annyira szeretnék már én is ilyet látni
2022. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
2-es, mondjuk az, hogy az ide feltöltött tesztek 99%-a negatív, aztán mégis itt ugrándozik a sok hülye. 20 éve gyakorizok, azóta kb. ez az első teszt, ami valóban pozitív. Az alsó még így sem néz ki annak, a felső az egyértelmű.
2022. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!! De jo ezt látni! Én szerdára nem várom, hihetetlenül örülnék én is egy ilyen pozitiv tesztnek!

Sok boldogságot nektek! 🥰

2022. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Én csak 12 éve gyakorizok, de szívesebben válaszolok ezekre a ritka kérdésekre, mint az egyértelműen negatívakra, ahol még szét is szedi a tesztet a kérdező, vagy digitálisan változtatja a fényviszinyokat, hogy bizonygassa a nagyvilágnak, hogy ott igenis van valami. :D

Gratulalok, hihetsz a szemednek! :)

2022. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Naagyon köszönöm mindenkinek!!! 🙂 Nagyon vártunk már rá!
2022. jan. 9. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztatok, megkérdezhetem?
2022. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fél éve, tudom hogy nem olyan hosszú idő, mi annak éreztük 🙂
2022. jan. 9. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is pont ugyan ezt a két tesztet hasznaltam és pont ugyan ilyen sor rendbe egymás alatt fotoztam őket :))) csak egy 6 nap késésnél :) gratulálok
2022. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!