KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Ez pozitĂ­v, ugye? 🙂

Ez pozitív, ugye? 🙂

Figyelt kérdés

[link]



Tegnap kellett volna megjönnie..



2022. jan. 11. 08:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** vĂĄlasza:
82%
IGEN.
2022. jan. 11. 08:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/25 anonim ***** vĂĄlasza:
68%
Ez komoly kĂ©rdĂ©s? Te is nagyon jĂłl tudod, hogy 2 csĂ­k pozitĂ­v, Ă©s nĂĄlad megkĂ©rdƑjelezhetetlenĂŒl 2 van. Úgy is kiĂ­rhattad volna, hogy “lĂ©gyszi gratulĂĄljatok!” Vagy hogy “jöttem dicsekedni”. MindkettƑ jobb, mint ez a naivnak burkolt kĂ©rdĂ©s. Mondom ezt Ășgy, hogy elsƑre teherbe estem Ă©s most 31 hetes terhes vagyok, szĂłval nem, nem irigykedem, de mĂĄsnak lehet, hogy tök rosszul esik az ilyen. Szuper, hogy terhes vagy, gratulĂĄlunk, de ha ez ennyire egyĂ©rtelmƱ, mint a kĂ©pen, akkor oszd meg inkĂĄbb a csalĂĄdoddal meg a barĂĄtaiddal.
2022. jan. 11. 08:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/25 anonim ***** vĂĄlasza:
60%
Engem nem zavar, mint az elƑzƑt. Gratulálok! 😊
2022. jan. 11. 09:07
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/25 anonim ***** vĂĄlasza:
67%
EgyetĂ©rtek a kettessel, nagyon szĂĄnalmasak az ilyen kĂ©rdĂ©sek. Én sokat vĂĄrtam a gyerekre, több vetĂ©lĂ©s utĂĄn vagyok, Ășgyhogy tudom milyen, amikor vĂ©gre 2 csĂ­kos lesz az a teszt. De nem töltöttem fel ide ĂĄlszenteskedve az egyĂ©rtelmƱ pozitĂ­v tesztemet.
2022. jan. 11. 09:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/25 anonim ***** vĂĄlasza:
43%
Titeket miért zavar ha valaki feltölti? Ne legyetek mår ennyire megkeseredettek.
2022. jan. 11. 09:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/25 anonim ***** vĂĄlasza:
70%
Engem az ĂĄlszenteskedĂ©s zavar, nem az, hogy feltölti ide. Meg lehet ezt Ășgy is fogalmazni, hogy ne legyen ilyen ĂĄtlĂĄtszĂł.
2022. jan. 11. 09:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/25 anonim ***** vĂĄlasza:
75%
Nem vagyok oda ezekĂ©rt a tesztes kĂ©rdĂ©sekĂ©rt, de van olyan, amikor bizonytalan az ember, akkor mĂ©g meg tudom Ă©rteni, hogy felteszi a kĂ©pet a kĂ©rdezƑ. De amikor ilyen egyĂ©rtelmƱ, nem Ă©rtem, mi Ă©rtelme.
2022. jan. 11. 09:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/25 anonim ***** vĂĄlasza:
64%

Így van, #6-os.

Mennyivel szimpatikusabb, ha kiĂ­rja, hogy nĂ©zzĂ©tek, összejött, mint ez


2022. jan. 11. 09:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/25 anonim ***** vĂĄlasza:
48%
MĂĄr a kĂ©rdĂ©s is Ășgy van feltĂ©ve, hogy Ƒ is tudja, hogy pozitĂ­v.
2022. jan. 11. 09:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/25 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ne szedjetek szĂ©t, kĂ©rlek titeket. Igen, Ă©n is lĂĄtom hogy pozitĂ­v. A fĂ©rjem az, aki nem "merte" elhinni, mert nem annyira erƑs a 2. CsĂ­k.. HiĂĄba mondtam neki. AztĂĄn a vĂ©gĂ©re mĂĄr engem is picit elbizonytalanĂ­tott. Köszi mindenkinek.
2022. jan. 11. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!