Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelés 6 nappal korábban?

Tesztelés 6 nappal korábban?

Figyelt kérdés
6 nap múlva esedékes a mensi, tudom tudom várjak míg késik, de egyszerűen nem bírok😁 4-én volt az ovuláció a naptár szerint, együtt is voltunk és 11-én is. Clearblue teszt mutatná már 6-5 nappal mensi előtt?

2022. jan. 12. 22:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mutatta 6 nappal a nem vart menstruacio elött a clear blue.

Viszont az nap mikor meg kellett volna jönnie pozitivat teszteltem egy masik fajta tesztel

2022. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
A One+Step jobb teszt? Ez a kettő van itthon
2022. jan. 12. 22:57
 3/45 anonim ***** válasza:
62%

Nem is értem, hogy bírtál eddig várni és hogy nem teszteltél rögtön, mikor a párod kihúzta?!

Figyelj, ha szereted feleslegesen túráztatni magad, akkor hajrá. Bármelyik teszt jó, mert ezt egyik sem fogja mutatni.

Csak tudnám, minek írtad ki a kérdést. Ha tesztelni akarsz akkor is, mikor jól tudod, hogy semmi értelme, akkor milyen válaszokat vársz, de most komolyan?!

2022. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
6 nappal előtte fölösleges.Nem valószínű,hogy pozitív lenne.Ha mindenképpen el akarsz lőni egy tesztet, akkor 10-es erősségű legyen,az hamarabb lesz pozitív,ha terhes vagy.
2022. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
79%
Inkább 6 nappal később. Korábban annyi értelme van, mintha egy villára pisilnél...
2022. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen bunkón válaszolni kedves 3#? Ha nem tudsz normálisan válaszolni, görgess tovább, nem vagyok kíváncsi a primitiv megjegyzéseidre! Miért baj, ha izgulok azon, hogy össze jöjjön a várva várt baba? Jó neked, ha te kibírtad a mensi késéséig, már ha egyáltalán van gyereked🤦‍♀️
2022. jan. 12. 23:04
 7/45 anonim ***** válasza:
55%

Miert nem tesztelhet a ketdezö ha akar?

Csak fel tett egy kerdest. Ha szerintetek hülye kerdes akkor nem kell valaszolni.

2022. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező igazad van!

A negatív teszt is teszt, állj ki magadért. Az, hogy néhány nap múlva esetleg pozitív lesz, az le van szarva! A 3-4 nap felesleges stressz, 86 teszt ide kirakva, az igazán nem tétel.

2022. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező !

Egy jó ideje az oldal tagja vagyok , azt vonom le konklúzióként, hogy ilyen és sokszor ennél durvább reakciókat kapnak a kérdezők.

Inkább a pároddal beszéld meg, mert itt jót ritkán kapnak az emberek.

Hidd el ha egy pozitív tesztet töltöttél volna fel, akkor is meg magyarázzák, hogy már pedig az negatív😀

A Clearbluenak van egy extra korai tesztje, 6 nappal a menstruáció előtt kimutatja a terhességet, de viszont azt mérlegelned kell, hogyha pozitív is, először csak kettő de inkább 3 hétre rá mehetsz dokihoz. Én várnék és addig is tolnám a vitaminokat.

De dönts legjobb belátásod szerint :)

2022. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 9#!😊
2022. jan. 12. 23:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!