Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Még legalább...

Lehetek terhes? Még legalább 10-13 nap van még a menstruációmig, egy ideje furcsán fájnak a mellem és duzzadtak, hasam puffad, néha pici hányingerem van, egyfolytában tudnék enni, és szinte egy idegbeteg vagyok.

Figyelt kérdés
Akár mindenen is felidegesítem magam, van hogy a semmiért is és sírni is tudnék 🙄 nem szedek fogamzásgátlót, nem használunk gumit, párom mindig kihúzza előtte... tapasztalatok?

2022. jan. 14. 18:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%
Lehetsz, ha élsz nemi életet.
2022. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha rendes menstruáció volt a legutóbbi, tehát megelőzte peteérés, akkor még nem lehetsz. Mellfeszülés, haspuffadás tipikus premenstruációs tünet. De ha aggódsz, a kimaradt menstruáció első napján érdemes tesztelni.
2022. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
Ne haragudj #2, de szószerint életveszély, amit írsz. Kérdező, igenis lehetsz terhes!
2022. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Magyarán megszakítással hazardíroztok. Hát ja, bármikor becsúszhat a gyerek. Van aki évekig megússza, más pár hét alatt összehozza a babát. Szóval vegyél tesztet :)
2022. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Most nem tudom, hogy félreértettem-e a kérdést. Úgy vettem, hogy a kérdező aggófik, hogy teherbe esett e.

Mint állapot, terhes nem lehet, szóval, ha most tesztelne, biztos negatív lenne.

Ha viszont most nekiállna bármiféle védekezés nélkül szexelni, akkor lehetne terhes, de az legkorábban 9 nap múlva derülne ki.

Szóval kedves kérdező, ha ennyire aggódsz a teherbeesés miatt, akkor védekezzetek rendesen. Nem éri meg a stresszt az, hogy óvszer nélkül belógatja a barátod, annyival azért nem jobb.

2022. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha 13 nap van/volt (a kerdes kiirasakor) a menstruaciodig, akkor kb pont akkor amikor kiírtad (+\-1,2 nap) volt az ovulációd ennek az időpontnak a környékén kb 4-5 napig nagyon könnyű teherbe esni. Így ha ezt az időszakot elkerültètek valószínüleg nem vagy terhes, de persze bármi megtörténhet. A ciklusok is mindig eltérőek, ezért nagyon meggondolnàm ezt a fajta együttlétet. Azért is írom (így màr 30+ éveimben jàrva) mert nőként mindig halàlra izgultam magam ahogy te is, amikor így “védekeztem” fiatalabb koromban. Sajnos volt olyan barátnőm, aki így lett terhes 16 évesen, titokban el is vetette. Nagyon megviselte. Nem ér annyit az egész. Húzzon gumit a fiú, vagy gondold meg a fogamzásgátlót-bár hosszú távon szerintem nem a legjobb a hormonok miatt-, de még mindig bármi jobb mint egy nem kívánt terhesség.
2022. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De a kérdésre a válasz: sajnos lehetsz. 50-50% hogy igen vagy sem. Ha késik a menstruácio akkor 2-3 nap múlva csinálj tesztet. Egyenlőre ennyit tehetsz, mert ilyenkor még az ultrahangon sem látszana semmi. Kivanom, hogy ne legyen baj!
2022. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem vagy terhes, az adott pillanatban. Hogy az leszel e, nemsokára kiderül. Már a 10-11. dpo napon is lehet tesztelni, de nem biztos, hogy még kimutatja a teszt a valós eredményt.


A jelenleg (még) nem létező terhesség, hogyan produkálhatna jeleket? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️


Őszintén, öltetem sincsen, hogy miféle gondolkodással vagytok megáldva... Ez nem védekezés, ez kb. kínlódás kategória. Az meg már csak hab a tortán, hogy nagyon alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, de mersz közösülni. Miért? 🤷🏻‍♀️😐

2022. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg, 2 nap híján lesz egy hónapja, hogy megjött a menzeszem... Szokott késni, van, hogy 31 napra jön meg szóval még van időm. Viszont ma reggel olyan hányingerrel ébredtem🤮
2022. jan. 25. 18:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaa és haspuffadás még mindig változatlanul, derékfájás, és egy idegbeteg vagyok.
2022. jan. 25. 18:05
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!