Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Brutal erős lh(ovulációs...

Brutal erős lh(ovulációs tesztjeim vannak 4 napja(akkor kellett volna megjonnie) de a terhességi tesztjeim negatívak. Úgy számolom, 14 napja lehetett ovulaciom. Van rá esély, hogy peteérés után ilyen későn(több mint 15 nappal) teszteljek pozitívat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

14 nappal ovuláció után mi a fészkes fenének csinálsz LH tesztet????

Nem, nem "jósteszt".

Hcg tesztet is akkor csinálj, ha már késik...

2022. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól értem 4 napja késik. 4 nap késésnél a negatív hcg teszt azt jelenti nem vagy terhes. A jóstesztelés pedig innen is látszik, hogy egy baromság.
2022. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
....🤦
2022. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ovulációs teszted, nem értem miért nem arra használod, amire való. Mert ha úgy számolod, hogy 14 napja lehetett ovud, akkor a teszt minek van?
2022. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ovulacios teszt n az ovulációt mutatja?

Ha 4 napja brutal erős, akkor most ovulálsz?

Számoltam, vagy teszttel, esetleg más tünetekkel tudtad mikor van a peteérésed?

(Amíg nem jön meg, mindig van rá esély, hogy terhes lehetsz...)

2022. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a terhessegi teszt negativ akkor nincs hcg a vizeletedben ez ennyi vagy tesztelsz meg tovabb es hatha….

Mikor kaptal covid oltast?

Kaptal egyaltalan?

Meg az kavar be vagy ha nemreg voltal covidos

2022. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az építő hozzaszolasokat.

-ovu teszteltem szinte végig mivel nekem nem 28 napos ciklusaim vannak. Innen gondoltam hogy már volt ovulaciom, hiszen már volt erős ovu tesztem (1 napig). Ismét erős volt az ovu teszt ugyanazon cikluson belül, (ezúttal 3-4 napon át)

-2 honapja kaptam meg a 3.oltasomat

-szoptatom még első gyerkocomet, aki 1 eves es 2 hónapos állítólag ez is nyujthatja a ciklust

2022. jan. 20. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!