Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, facelle teszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, facelle teszttel kapcsolatban. Előfordult már valakinél, hogy viszonylag jól látható pozitív teszt mégsem jelzett terhességet?

Ma csináltam 3 tesztet is, az 1. véleményünk alapján pozitív lett, a 2. tesztet inkább érvénytelennek mondanám, a 3. Már olyan halvány, hogy keresni kell meg forgatni, hogy látszódjon valami.



2022. jan. 20. 17:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Mi a túrónak három teszt egy nap? Ha nem egyértelmű az első, két nap múlva reggeli első pisiből újra teszt. Előbb semmi értelme.
2022. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
9 éve várjuk, hogy végre gyerekünk szülessen, több inszemináció és lombik van a hátunk mögött, az utolsó lombiknál elvesztettük novemberben az ikreket. Ha esetleg most tényleg sikerült, akkor egy kisebb csodát élünk át, mivel spontán terhesség lenne. Ebből kifolyólag annyira meglepett az 1. teszt eredménye, hogy szerettem volna még egyet. Mivel a 2. Teszt véleményem szerint értékelhetetlen lett, ezért csináltam meg a 3. tesztet. Viszont az első és a harmadik között nagy a különbség, ezért vetődött fel bennem a gondolat, hogy esetleg mégse hihetek az első tesztnek. De nem gondolnám, hogy ezen kell ‘lovagolni’, hogy hány tesztet csináltam. Mindettől függetlenül köszönöm…
2022. jan. 20. 17:57
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia a kazettás nálam sokszor volt halvány csíkos.

A sima mártogatós nem.

Kérdés h hol tartsz a ciklusban. Én csinalnék holnap reggel elsöből egy tesztet.

Az utolsó tesztelésemnel a predictor sokkal jobban mutatta mint a kazettás facelle.

2022. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Sima tesztet csináltam, nem kazettásat. Sajnos nincs ciklusom. 40-90 nap között bármikor megjöhet. Viszont november óta volt, hogy 15 nap után, 19 nap után is menstruációm volt. Az orvosok a hormon kezelésekre(lombik) fogták, így jelenleg semmilyen viszonyítási alapon sincs.
2022. jan. 20. 18:00
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ooo értem akkor nem tudsz mit tenni csak várni.

Ha van otthon teszt akkor holnap reggel első vizeletből próbálj rá. Hátha jobban látszik vagy ha semmi akkor a teszt volt szar.

Esetleg feltudod tenni a teszteket?

2022. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
2022. jan. 20. 18:03
 7/30 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pedig a 2. Teszt eredménye, ezt érvénytelennek vettem

2022. jan. 20. 18:04
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-2 pozitiv, a 3.-at csinaltad utoljara?
2022. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Az első feltöltésének között a 1. És a 3. Teszt látható, kicsit bénán töltöttem fel😅
2022. jan. 20. 18:05
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 opció van

1: lett egy kémiaid.

2: hogy ez szép pozi csak nem volt koncentrált a a 2,3 vizelet. .én várnék reggelig és reggel csinálnék egyet!

2022. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!