Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben különbözik a PMS tünet...

Miben különbözik a PMS tünet a terhes tünettől?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam pl a nemvart előtti "görcsöket", hogy terhesség alatt kicsit más jellegű. Mégis mit ért ez alatt? Kinek mi volt más, vagy éppen nem más nemvart előtt?
2022. jan. 21. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem előtte semmi szokatlan tünetem nem volt. Csak a pozitív teszt után pár héttel mindkét oldalt szurkáló fájdalom,( talán a szalagok nyúlása vagy fogalmam sincs) meg mintha olyan merev lenne az egész alhasam, mozgásra húzódik stb. De ez is bőven a pozi teszt után kezdődött.
2022. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mensi előtt mindig 3-4 nappal kezdődtek a görcsök, azonban a nem várt előtt nem tapasztaltam ilyet.

A pozitív teszt után kb. egy héttel kezdtem érezni görcs szerűséget, bár inkább húzódásoknak mondanám, amit a méh szalagok nyúlása okoz. Néha azért ez is elég erősen be tud nyilalni. A cicim is sokkal érzékenyebb, néha már szinte fáj.

Szóval összességében nekem is teljesen más érzés, semmiféleképpen nem tudnám összekeverni a kettőt, de ez mindenkinél más.

Nem tudom, hogy ilyen válaszra számítottál-e, az én tapasztalataim ezek, bár még a terhesség korai szakaszában járok :)


8hkm

2022. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Általában ha tünet van,akkor nem lesz terhesség.Mikor én nem éreztem semmit,mindig akkor voltam terhes.
2022. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat 🤗.ilyenekre gondoltam igen.

Nekem 5 nap van nemvártig. Feszít a hasam, enyhe görcsökkel néha. Akkor elengedem. Ezek szerint biztos meg fog jönni.

2022. jan. 21. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 as vagyok.Nekem is szerdán jött meg. :(( Ugyan ezekkel a tünetekkel.Azokra nem lehet alapozni sajnos
2022. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam teljesen más érzés volt a görcs is illetve a feszülés is, valahogy más volt.
2022. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon voltak PMS tünetek pedig mindig brutálak szoktak lenni. Amikor késett akkor máshogy fájtak a melleim mint szoktak (sokkal jobban😅) és a méhem csak feszült. Nem voltam idegbeteg és sokat pisiltem, bármikor el tudtam volna aludni és a derekam annyira fájt hogy sántítottam.😄
2022. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon sok hasznos információt kaptam most tőletek 🤗
2022. jan. 21. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem péntek óta erősödő pozitív tesztjeim vannak. Hét elejére nem várom. Azért csináltam, mert elmaradtak a tipikus mensi tünetek: nem faltam fel a fél hűtőt, nem vagyom szomjas (mensi előtt mindig nagyon sokat ittam), nem fáj úgy a hasam ( érezgetem néha, de puffadás szerű, nem az a mensis görcs) és érdekes, a melleim sem fájnak annyira, mint PMSkor.
2022. jan. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!