Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belara abbahagyása után...

Belara abbahagyása után mennyi idő múlva lehetek terhes? Muszáj tartanom szünetet?

Figyelt kérdés

Már 2-2,5 éve szedek gyógyszert,Belara fogamzásgátlót!Ha abbahagyom akkor tegyek szünetet,vagy nem muszáj?Azért kérdem mert nem sokat szedtem ,nem 5-6 évig!Ha kell hagyni akkor mennyit?Feltétlenül muszáj hagynom?Mert a gyógyszer tájékoztatóba olvastam hogy:´(Terhesség:ha a fogamzásgátló szedése közben terhes lesz,hagyja abba a filmtabletta szedését,jóllehet a Belara szedése közben jelentkező terhességet nem kell megszakítani.

Ezért gondolom hogy nem muszáj hagyni szünetet!?Szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!!:)


2010. szept. 9. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 6 évig szedtem fogigátlót. Utolsó években Belarát. Nyugodtan próbálkozzatok, ha megfogan a baba, egészséges lesz. Ha nem fogan még meg, az azt jelenti nem készült még fel, nem állt vissza a szervezeted.

Nekem 3 hónapig nem volt peteérésem, mensim, 4. hónapban már igen. Várunk még 1-2 hónapot és kezdünk próbálkozni. Szeretném hogy rendesen álljon be a ciklusom.

2010. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem kell szünetet tartani. :o) Miért kellene? A fogamzásgátlók csupán annyit tesznek, hogy leállítják a peteérést. Semmi olyan anyag nincs bennük, ami amúgy is ne lenne a szervezetünkben. Nem károsítják a babát. Mielőbbi babásodást kívánok!

2010. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!