Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a facelle...

Mennyire megbízható a facelle teszt?

Figyelt kérdés
11 napom van még a menszeszig viszont tegnap valamiért csináltam egy facelle terhességi tesztet és mintha lett volna rajta egy halvány csík. Negatívnak vettem de nem hagyott nyugodni a dolog és ma reggel is csináltam amin már jobban látszik igaz még mindig halvány de erősebb valamivel a tegnapi tesztnél. Csapott már valakit be ez a fajta teszt ?
2022. febr. 5. 08:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
-.-
2022. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Jajistenemgyerele
2022. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Olvastál olyat már bármilyen terhességi tesztről, hogy a nem várt menstruáció előtt 11 nappal kimutatja a terhességet?
2022. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Hallottatok már olyanról hogy nem középidőben volt a peteérés ?

Én csak annyit kérdeztem, hogy mennyire megbízható ez a fajta teszt.

De köszönöm azért hogy írtatok. :)

2022. febr. 5. 08:34
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Jah, lehet, hogy nem középidőben van, de a mensi első napjától visszaszámolva 14 nap. Előtte eltelhet 36 is. De peteérés után akkor is 14 nap múlva fog megjönni (+/- 1-2 nap). Most komolyan... Vegyél a kezedbe már egy biosz könvet mielőtt ekkora marhaságokkal traktálod itt a népet
2022. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Értem

Köszi

2022. febr. 5. 08:45
 7/28 anonim ***** válasza:
26%

Tudsz képet felrakni?

De ha még erődödött is, lehet hogy terhesség. Vegyél más fajta tesztet, egy predictor earlyt ha 2 teszt is + az nem véletlen.

2022. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Itt lakunk nem messze a rossmantol elmentem venni egy Predictor tesztet mert azt olvastam az a legérzékenyebb.

Halvány pozitív lett, jóval kivehetőbb mind a facelle :)

2 éve várjuk a babát úgyhogy nagyon el sem hiszem még.

Köszönöm hogy írtatok.

2022. febr. 5. 09:39
 9/28 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam, nekem a leggagyibb xepil is két csíkos volt, de a facellen még hunyorogni se kellett, tök egyértelmű volt. Szóval szerintem az nem rossz teszt. Biztosabbat értelemszerűen a nőgyógyász mond, de valószínűleg a teszt se téved.
2022. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Remekul mutatja halvanyan az ovut, tapasztalat.
2022. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!