Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló élmények, tapasztalato...

Hasonló élmények, tapasztalatok ezzekkel a tünetekkel kapcsolatban? Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2 napja késik a mensturációm. Február 5-én kellett volna megjönnie, és semmi jelét nem mutatta, csak enyhe mellzsibbadást. Tegnap és ma is volt egy pici barnázásom, ami nem jellemző rám, legalábbis nem mensi előtt. Viszont ma a mellem elképesztően fájni kezdett, azonban vérnek még mindig semmi jele.

Aktív vagyok szexuálisan, de tudtommal semmilyen "baleset" nem volt az utóbbi időben. Rendesen védekezünk. Egy pici esély van rá, hogy egy-két csepp előváladék juthatott be véletlenül az ovum körül, de ebben egyáltalán nem vagyunk biztosak, inkább nem, mint igen, ez már lehet a paranoia is.

Ma teszteltem egyet, és erősen negatív lett. De sosem kések, és sosem barnázok, ezért nagyon aggódom.

Mit gondoltok? Veletek is volt már ilyen, és mi lett a vége? Megnyugodhatok?



2022. febr. 7. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt ilyen, szintén negatív teszt, utána meg is jött
2022. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha negatív a teszt akkor 99% hogy nem vagy terhes.

Azért 99 mert tudjuk hogy itt vannak olyanok akiknek így is sikerült teherbe esniük.😂


Ha már barnázgatsz akkor megfog jönni, csak most valami miatt lassabban.

2022. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt előváladék, akkor nem rendesen védekeztek! A megszakítás nem az.

Még nem lennék nyugodt..

2022. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi késés után negatív a teszt akkor nem valószínű hogy terhes lehetsz

Viszont ha nem jön meg még mindig akkor 2-3 nap múlva újra kéne tesztelni

2022. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


A 3-asnak, nem megszakítás volt. Az alatt azt értettem, hogy esemény után tisztogatás közben lehetséges, hogy egy kicsit véletlenül magamhoz vittem a kezemen. De erre nagyon kicsi az esély. Sosem csináltuk védekezés nélkül.


Holnap reggel csinálok még egy tesztet, ha nem jön meg, akkor majd 2 nap múlva

2022. febr. 7. 17:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel negatív lett a tesztem és délután meg is jött! Furcsa, mennyit változik havonta a hormonrendszer.

Ha bárki hasonló szituációban olvassa ezt, ne aggódj, valszeg nincs baj! :)

2022. febr. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!