Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám leküzdeni, hogy...

Hogyan tudnám leküzdeni, hogy ne rettegjek a teherbeeséstől?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és borzasztóan, mondhatni beteges módon félek, hogy teherbeesek. Van hogy egy apró jelet észreveszek magamon és konkrétan annyira ráparázok, hogy néha már tüneteket produkálok, pedig minden tőlem telhetőt megteszek a védekezés érdekében ( gyógyszert szedek ) és még így is képes vagyok parázni.

Kérlek ne bántsatok, így is elég nagy probléma ez nekem :(



2022. febr. 11. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne szexelj, az a biztos.
2022. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológus biztos többet segít mint itt bárki
2022. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem bántunk, csak erre nem tudunk mit mondani.
2022. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológus, nem bántásból. Van valami oka annak, hogy ennyire rávagy erre görcsölve, amikor gyógyszert is szedsz (gondolom mindent betartva, hisz látszik mennyire félsz, tuti arra is vigyázol, hogy időben bevedd stb), az ennyire görcsös dolgoknak van valami oka, na azt kéne kideríteni mi és hogy tudod elengedni, normásis szintre.
2022. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
en az osszes partneremmel duplan vedekeztem - antibébi + óvszer, vagy antibébi + megszakitás, en csak igy tudtam biztonsagban erezni magam /meg persze nem fekudtem le fuvel-fával, nem voltak egyejszakas kalandjaim, mindig csak kapcsolatban szeretkeztem, ez azert erzelmi biztonsagot is adott/.
2022. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták.

Persze van még egy módja félelmed megszüntetésének: ha meggondolt szándékkal akarsz gyereket.

2022. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is félek a terhességtől, fóbiás vagyok az orvostól rettegek. Így terhes sem akarok lenni!

Óvszer, fogamzásgátló.

Munkám miatt sem lenne jó, ha becsúszna egy gyerek

2022. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fogmazasgatlo+gumi. igy gyakorlatilag 0 a teherbeeses eselye. esetleg homerozhetsz is
2022. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves, segítőkész válaszokat.

Nálam is ez az elsődleges probléma, hogy nem vagyok abban az élethelyzetben még, hogy gyereket tudjak vállalni, ezért is aggódom ennyire.

Nekem fix a partnerem de még így is, hogy gyógyszert szedek, megszakítást alkalmazunk, nem rég engedtem el azt, hogy óvszert is használjunk, de megint gondolkozom, hogy mégiscsak kéne.

Annyira irigylek másokat, hogy ilyen gond nélkül vannak, lakótársam aki összevissza szedi a gyógyszert nem stresszel rá ennyire, mint én, aki kb másodpercre pontosan szedi..

2022. febr. 11. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a termékenység tudat módszernek, és ha tudod melyikek a termékeny napjaid, aznap lehet duplán védekezni, ha megnyugtat, mert egyébként bőven elég a gyógyszer.
2022. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!