Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 26.napján progreszter...

A ciklus 26.napján progreszteron szint értéke normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha jól értem akkor ez annak kell lennie. A ciklus 26 napján vették le, mert az elöző félévben rendszertelen volt a ciklusom(39-41-53 nap, bár januárban 33. napra megjött) Szóval az értékem 56,37 nmol/L.


PCOS gyanús vagyok, mert vannak cisztáim a petefészkeimben viszont eddig eredmények alapján szerintem rendben vannak a hormonjaim, mert az összes a határértéken belül van. Cukor terhelésem normális, az inzulin volt picit magasabb az átlagnál.


A fenti érték ugye azt jelenti, hogy van ovulációm? Tehát nem bagyok veszett ügy.


(Kisbabát szeretnénk és már rajta vagyunk a baba projekten, de pont akkor lett rendszertelen🤦🏻‍♀️)



2022. febr. 12. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

ez elég magas, igen


nekem amúgy 9 volt és 10 napon belül pozi tesztem lett és egészéges gyermek született (előtte uh-n is nézték h van peteérés)


érdemes középidőben elmenni h megnézzék van e megfelelő meretű tüsző

2022. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj de jó ennek is már nagyon örülök, hogy legalább ez rendben van. 😁 Nagyon jó lenne, ha lenne pozitív tesztem, de annyi pofont kaptam a tavalyi évtől úgy mindenben, hogy addig nem tesztelek ameddig nincs egyértelmű jele.😊 Viszont hétfőn felhívom a rendelőt és kérek időpontot az endokrinologushoz, mert úgy beszéltem meg vele, ha minden leletem megvan akkor menjek vissza remelém, hogy jókat tud mondani ahogy tudom tartom a diétát, tornázom és szedek vitaminokat+Inofolicot is.


Köszönöm szépen a válaszod! 😊

2022. febr. 12. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

a diéta sztem nagyon jót tesz és a mozgás


első terhességem előtt 3-4 hónappal kezdtem IR diétat, nem számoltam, csak betartottam higy reggel kizárólag lassú szénhidrát és majdnem mindent lecsereltem

most hónapok óta tartom megint és ugy nez ki, első hónapban sikerült teherbe esni:)

ugyhogy ha az inzulinod picit magas, kezd el :)))


első voltam

2022. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok és köszönöm szépen a biztató szavakat 😊 Én is igyekszem tartani és mindent lecseréltem. Egyedül amit nagyon nehéz az a napi 5x-i étkezés van, hogy elfelejtek enni ez leginkább akkor van, ha otthon vagyok 😅😅
2022. febr. 13. 00:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Képzeld első ma teszteltem egyett 10-es erősségű teszttel és halvány pozitívat mutat 😊 Remélem így is marad 😁
2022. febr. 14. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:

de jóóó lenne :) szurkolok:)


én ha látok valamit az egyik teszten, másnap Predictor Erly reggel megmondja a tutit :)))

2022. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!