Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer, amikor a...

Kiszakadt az óvszer, amikor a barátnőmmel együtt voltam, rögtön észrevettem és kihúztam, nem benne élveztem el (de miútán kihúztam akkor igen). Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Esemény utánit nem vett be, lenne még rá ideje ha sürgős de ha felesleges akkor nem akarná kitenni magát a nagy hormonbombának.


Illetve ha mégis elmenne nőgyógyázhoz, 16 évesen megteheti ezt egyedül és felírhatnak neki tablettát?



2022. febr. 13. 09:48
1 2
 1/13 NTBS ***** válasza:
91%
Minimális rá az esély, hiszen kint mentél el, de az előváladékod is tartalmaz spermiumokat. Célszerű lenne beszélnetek egy számotokra megbízható felnőttel és tőle tanácsot kérni. El lehet menni nőgyógyászhoz is, dehogy fogadják-e azt nem tudom.
2022. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod a ciklusa hanyadik napjan jart, mikor tortent a baleset?
2022. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem lesz ettől terhes, én nem vennék be semmit.
2022. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta 27-28 napos a ciklusa és aznap a 9. nap volt.
2022. febr. 13. 10:11
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Lehet terhes. Márpedig ha az lesz, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy mennyi volt rá az esély. Erre találták ki az esemény utáni tablettákat, úgyhogy nem is értem miért dilemmázik. Inkább egy felesleges hormonbomba, mint egy abortusz.
2022. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Az óvszerek legtöbbje spermaölő anyaggal van "bevonva", úgyhogy nagyon minimális az esély arra, hogy az előváladéktól terhes legyen.
2022. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
En is azt mondanam, hogy nem erdemes hormonbombaval terhelnie a szervezetet. Persze ha extra aggodos, es sajat maga megnyugtatasara bevenne egyet (mint ahogy en is csinaltam hasonlo helyzetben), az is jatszik, de akkor szamolni kell az esemenyutani hosszutavu hatasaival. Racionalisan nezve, igy hogy el sem elveztel, par mp alatt az elovaladekbol sem jut be annyi mennyiseg (ami nem is biztos, hogy tartalmaz spermat), hogy megtermekenyitse a petesejtet. Sajnos 100%-osan senki nem fog tudni megnyugtatni, mert alapvetoen biologiailag nem lehetetlen a dolog, de nagyon nagyon kicsi ra az esely.
2022. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Bármikor teherbe lehet esni de nem ugyanakkorák az esélyek a ciklus során.

Reméljük szerencsetek lesz, de szerintem nem lesz baj.

2022. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
A kilencedik nap így elég rizikós. Én nem lennék nyugodt. Inkább az esemény utáni tabi, minthogy napokon át izguljak.
2022. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az óvszerek legtöbbje spermaölő anyaggal van "bevonva""


Melyik világon?

99 %-uk nincs "spermaölővel" kezelve. Sőt, hosszú évek óta nem lehet kapni azt az egy fajtát, ami spermicides volt.

2022. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!