Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség bajt jelent?

Kémiai terhesség bajt jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Férjemmel elhatároztuk hogy babát szeretnénk ő 25 én 24 éves. Pár hónapja próbálkozunk így még nem mentünk semmilyen orvoshoz.

8-án lett is egy halvány de látható pozitív tesztem 10-én meg negatív lett barnázás este és másnap meg is jött. Feltételezem ez lehet a kémiai terhesség. Bajt jelent? Menjek orvoshoz? Úgy olvastam ez gyakori dolog, és hogy másoknak utána hamar össze jött. Mégis meg vagyok rémülve. E-vitamint kezdtünk szedni emellett én szedek még Premenst is 2 hónapja pms tünetekre.



2022. febr. 14. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyi még elmaradt hogy amióta próbálkozunk mindig tesztelek és ilyen még nem volt, így úgy gondolom ez lehetett az első kémiai, azt olvastam hogy több kémiai után fel kell keresni orvost.
2022. febr. 14. 10:21
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen mindenkinek van, csak aki megvárja a tényleges késést, az észre sem veszi, mert nem is tesztel. Nem jelent bajt.
2022. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül jelent gondot, ilyen sajnos bármikor történhet. De mondjuk egy látogatás a nőgyógyásznál nem árt, ha mostanság nem jártál felé, meg mondjuk vas szintet és pajzsmirigy hormonokat meg lehetne nézetni vérből. Esetleg még a cukorbetegségnek utánajárni, ha van a családban.
2022. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Valóban elég gyakori, és általában nem utal bajra. Nekem itt szundikál most a karomban a kémiai terhesség utáni ciklusban fogant kis cukorfalatom 😊
2022. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem baj, es pont ezert nem kell tesztelni, csak ha mar par nappal elmaradt a menstruacio. A legtobb nonek van kemiai terhessege akar havonta, csak nem derul ki mert nem tesztelget ido elott feleslegesen.
2022. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!