Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cervixnyákot mikor érdemes...

A cervixnyákot mikor érdemes vizsgálni? Mert pl tegnap egész nap száraz voltam, estére meg megérkezett a tojásfehérje. Akkor most melyik számít?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
hát a tojásfehérjés a lényeg. de mi a kérdés?
2008. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan mire vagy kíváncsi? Hogy peteérést jelez e? Amúgy igen,ha tojásfehérjés cervixnyákod van,és babát szeretnétek,akkor hajrá,mert közelben az ovuláció:)
2008. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, tényleg rosszul tettem fel. Arra lennék kiváncsi, h mint pl. a hőnél, a reggeli mérés a mérvadó, úgy a nyák vizsgálatánál is van olyan időpont/napszak stb., amikor érdemesebb vizsgálni? És ha egy nap többfélét is tapasztalok, mint pl tegnap, akkor melyiket kell figyelembe venni?

Babát szeretnénk, amiatt kérdezem. Elvileg jövőhéten kell megjönnie, ezért nem értem a dolgot...

Köszi az eddigi válaszokat!

2008. dec. 16. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Okés,így már kerek:) 2.válaszoló vagyok.Nos, ha általában pontos a ciklusod,és betudod határolni a peteérésed idejét,akkor a tojásszerű nyák( független a napszaktól ) a peteérés közeledtét jelzi. Minél jobban lesz nyújtható és áttetsző,annál jobb,mert ez a nyák a termékenységet jelzi. Viszont együttlét után akár 24 órával is tapasztalhatsz hasonló nyákot,a spermiumok miatt. Ha viszont már PÉ idején túl tapasztalod,akkor lehet,hogy kitolódott a peteérésed,és nem akkor volt,mikor a számítások szerint lett volna,vagy, próbálkozott a szervezeted PÉ idején,de nem lett tüszőrepedés,és most egy újabb próbálkozás van a részéről. A babatervezők oldalán sok jó és hasznos információt tudsz ezzel kapcsolatban találni,én is ott olvastam ezt,hogy ha nem sikerül a tüszőrepedés,a szervezet nem adja fel,és újból próbálkozik vele,ott írták,hogy ennek jele lehet az újbóli tojásfehérjés nyák. Most kicsit hosszú voltam,de remélem azért tudtam segíteni . ami biztos,napszaktól független,tehát nem olyan mint a hőmérőzéses módszer. szió
2008. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél! A görbém alapján nov.28-án volt PÉ-m, de szerintem nem sikerült kiszabadulnia. Lehet, most próbálkozik még egyszer. Remélem így van, mert akkor sűrítjük az akciókat! :-D
2008. dec. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!