Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.11-én volt az ovulációm...

Febr.11-én volt az ovulációm (tüszőrepesztőt febr.9-én szúrtam),azóta észrevettem,hogy a méhszájam teljesen fent van és el sem érem.(progeszteron kúpot használok).Sikeres megtermékenyítés után valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Nem teszteltem és nem is képzelek be terhességet,csak eddig mindig elértem (igen szoktam önvizsgálatot tartani fürdés közben) a ciklus 2.felében.

2022. febr. 18. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok a 12.dpo-n teszt negatív, méhszáj elérhetetlen.


Mikor terhes lettem kb mensi időben néztem, nekem akkor elérhető volt, inkább középtájon zárt és puha. Szerintem nagyon nehéz méhszáj alapján belőni. Nem mindenkinél nagykönyv szerinti ez sem :)


Ettől független mielőbbi sikert kívánok.

2022. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!