Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ovuláció után...

Mitől lehet ovuláció után újból nyúlós nyák?

Figyelt kérdés

A hőgörbém:

2://kepkuldes.com/image/L0HEAP

16., 17., 18., pozitív volt a digitális ovu tesztem, majd 19.-én negatív lett már. A hőm is felemelkedett. Nyákom 3 napig volt a teszt pozitív ideje alatt. A tegnapi napig éreztem a petefészkem, hogy szúrkál ,nyilal, fáj, majd tegnap este valami picit csúszós, nyúlós, krémes folyásom volt. Azóta ma már nem fáj a petefészkem, viszont a hőm nem mozdul semerre most.

Lehet, hogy 2 tüsző érett meg pár nap külömbséggel? Vagy lehet, hogy még csak most repedt meg a tüsző?

Tanácstalan vagyok.



2022. febr. 22. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
hő alapján kb jókorra húzta az ovut az app. itt már megtörtént a kiszabadulás is, nem tudom mitől lehetett a nyúlós nyák azután.
2022. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ovu utan 1 héttel ugyanolyan nyúlós nyák, simán széthúztam az ujjaim között (bocsanat)

Azóta sem tudom mitől van, és baromi erős fájdalom kísérte.

Gyúrunk a babára remélem hogy az volt!

2022. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Énis abban reménykedem, hogy baba lesz. :)
2022. febr. 22. 09:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod?


Nekem holnap kell nem jönnie, mögöttem van egy igazan halvány teszt ,és álmatlan vízverős éjszakák.

Pontosan 7 nappal az ovu utan volt nyúlós nyákom,és hasfájás de eszméletlen. És 1 rózsaszín pötty.

2 napra rá megint 1 rózsaszín pötty.

A melleim fájnak nyomásra, és tűszúrás érzés van néha.

A hőm az egekben, 36,8-37,0.

Nagyon nagyon reménykedem!


Nálad van barmi jel ?

2022. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elég bíztatóak amiket írtál :)

Én majd csak hétvégére nemvárom, nekem egyenlőre a petefészek szúrkálás hol jobb hol bal oldalon, hangulat ingadozás és ez a tegnapi fura nyák szerűség ami ma is van picit

2022. febr. 22. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Hmm... nálad is biztató dolgok vannak. Én szurkálást nem igazan érzek,ha nagyon figyelem magam akkor volt az is.

A mellem fura de ezt írtam is.


Szorítok 🙏

2022. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Énis szorítok neked 😊
2022. febr. 22. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Most lehet undi leszek, de nem baj. Babatervezés mellett én sokszor nem tudtam eldönteni milyen nyákom van, mivel érthető okokból elég gyakran voltunk együtt a férjemmel és utána sem az volt ugye a cél, hogy minél előbb távozzon belőlem az összes maradványa (már bocsánat), szóval ilyen szempontból szerintem a nyákot viszonylag nehéz reálisan megfigyelni, így nem is igazán kell rajta stresszelni.

Ami fura, hogy 3 napig folyamatosan pozitív az ovu teszted. Nem túl érzékeny?

2022. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
40-es érzékenységü digitális clearblue tesztet használtam.
2022. febr. 22. 11:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel ugye ahogy kidobom a készülékből a tesztet, láttam hogy a leg intenzívebb csík 17.-én volt, a 2.pozitív napon. Az 1. És a 3.az halványabb volt.
2022. febr. 22. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!